Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

moBILET 1.0 - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: moBILET Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 1

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis moBILET 1.0 - Mobile

Często poruszasz się komunikacją miejską? Jeśli tak, to z pewnością zdarzyło Ci się zapomnieć biletu lub po prostu nie miałeś drobnych, aby móc za niego zapłacić na przykład w automacie. W takich przypadkach niezwykle pomocna staje się aplikacja mobilna moBILET, która stworzona została dla posiadaczy smartfonów lub tabletów z systemem Android.

moBILET pozwala między innymi na:
- szybki zakup biletu na przejazd komunikacją miejską (autobusy, metro, tramwaje czy kolej),
- dokonywać opłat za parkowanie w wyznaczonych, płatnych strefach w większych miastach).
moBILET działa w ponad 100 miejscowościach na terenie naszego kraju. Są to miedzy innymi: Kraków, Łódź, Trójmiasto, Górny Śląsk, Warszawa, Poznań, Szczecin, Toruń oraz Lublin. Aktualna lista miast dostępna jest na stronie www.mobilet.pl. Jak płacić za bilety dzięki prezentowanemu programowi? Wystarczy założyć konto, zasilić je odpowiednią ilością gotówki i gotowe! Teraz po podaniu zdefiniowanego wcześniej kodu PIN mamy dostęp do panelu płatności.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Podobne Finanse

 • Biznes.pl

  Wśród tematycznych aplikacji Grupy Onet znajdziemy między innymi Biznes.pl - program, który stworzony został w oparciu o serwis www o tej samej nazwie. Jest to jeden z najbardziej znanych w naszym kraju portali biznesowych.

 • Cinkciarz.pl

  Cinkciarz.pl to obecnie najpopularniejszy, polski kantor internetowy umożliwiający szybką wymianę walut i oferujący niezwykle korzystne kursy.

 • TANIE TANKOWANIE

  Jeśli naprawdę dużo jeździsz samochodem to z pewnością przypadnie Ci do gustu aplikacja mobilna o nazwie TANIE TANKOWANIE.

 • Bankomaty PL

  Znalezienie bankomaty czasem graniczy z cudem. Szczególnie w miejscowości, w której jesteśmy pierwszy raz lub po prostu przejazdem. Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie BANKOMATY PL.

 • Generali Auto

  Generali Auto ro rewolucyjna aplikacja na Androida, która w przeciągu kilku sekund sprawdzić historie ubezpieczeniową i wypadkową każdego auta zarejestrowanego w Polsce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: moBILET 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ