Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mBank PL 1.4.4 - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: BRE Bank S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.05.2013
Data modyfikacji: 09.10.2013
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 228

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis mBank PL 1.4.4 - Mobile

mb1Banki internetowe stają się coraz popularniejsze. To przede wszystkim ze względu na brak opłat za prowadzenie konta i przelewy oraz ogromną wygodę z obsługi. Są bowiem dostępne dla klienta praktycznie 24/7.

Jednym z pionierów i jednocześnie liderem w tej kategorii bez wątpienia jest mBank. Od jakiegoś czasu bank ten udostępnia swoim użytkownikom aplikację dla systemu Android o nazwie mBank PL. Dzięki niej w niezwykle wygodny sposób możemy skorzystać z praktycznie każdej opcji, która dostępna jest po zalogowaniu do standardowego panelu. mBnak PL to między innymi:

Obsługa rachunku osobistego:
- dostęp do salda rachunku bez konieczności logowania,
- sprawdzanie historii operacji,
- możliwość wykonywania przelewów jednorazowych oraz do zdefiniowanych wcześniej odbiorców,
- obsługa zleceń stałych,
- możliwość szybkiego blokowania i zawieszenia,
- wykonywanie mTRANSFERU z listy wcześniej zarejestrowanych usług,
- doładowywanie telefonu działającego w systemie prepaid

Obsługa kart płatniczych i kredytowych:
- dostęp do szczegółowych danych karty,
- możliwość ustalania limitów,
- szczegóły umowy karty kredytowej,
- możliwość szybkiej spłaty zadłużenia karty,
- historia wykonywanych operacji,
- możliwość zastrzeżenia karty,
- obsługa kart wirtualnych.

Prezentowana, w pełni darmowa aplikacja mBank PL umożliwia także pełną obsługę zaciągniętych kredytów i posiadanych lokat. Nie zabrakło także opcji dostępu do naszych danych oraz ustawień personalnych.

Bezpieczeństwo: aplikacja mBank PL wylogowuje nas automatycznie z rachunku po 20 minutach bezczynności. Dzięki temu nawet, jeśli zgubimy telefon, niepowołane osoby nie będą miały dostępu do naszego konta.

Podobne Finanse

 • Biznes.pl

  Wśród tematycznych aplikacji Grupy Onet znajdziemy między innymi Biznes.pl - program, który stworzony został w oparciu o serwis www o tej samej nazwie. Jest to jeden z najbardziej znanych w naszym kraju portali biznesowych.

 • Generali Auto

  Generali Auto ro rewolucyjna aplikacja na Androida, która w przeciągu kilku sekund sprawdzić historie ubezpieczeniową i wypadkową każdego auta zarejestrowanego w Polsce.

 • Cinkciarz.pl

  Cinkciarz.pl to obecnie najpopularniejszy, polski kantor internetowy umożliwiający szybką wymianę walut i oferujący niezwykle korzystne kursy.

 • Kursy walut

  Kursy walut od Netstel Software to prosta w obsłudze, darmowa aplikacja mobilna, która prezentuje aktualne kursy najpopularniejszych walut.

 • Kalkulator Spalania

  Kalkulator Spalania na Androida to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże kierowcy w obliczeniu średniego spalania jego auta oraz pozwoli na prowadzenie dziennika spalania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mBank PL 1.4.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ