Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalkulator Spalania 1.33 - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: goral
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.05.2013
Data modyfikacji: 09.10.2013
Rozmiar: 0.3 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 175

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kalkulator Spalania 1.33 - Mobile

kalk1Ceny paliw rosną z roku na rok. Chyba każdy kierowca chciałby oszczędzić na paliwie tyle ile to tylko możliwe. Pomocnym narzędziem może okazać się tutaj Kalulator Spalania.

Ta niezwykle prosta w obsłudze i przede wszystkim darmowa aplikacja w prosty sposób pozwoli użytkownikowi obliczyć średnie spalanie jego auta oraz koszt przejazdu ustalonej trasy. Program powinien spodobać się przede wszystkim tym, którzy nie mają w swoim samochodzie komputera wyświetlającego dane na temat spalania.

Warto również dodać, że Kalkulator posiada wbudowaną funkcję zapisywania poszczególnych wizyt na stacji benzynowej. Użytkownik może skorzystać z opcji przeglądania:
cen paliw,
wpisów dotyczących tankowania (kiedy i ile),
licznika zużycia paliwa,
wskaźnika średniego spalania,
ilości przejechanych kilometrów na jednym tankowaniu,
sprawdzania wydatków na paliwo.

Nie zabrakło także opcji "dziennik spalania", gdzie możemy dodać kilka pojazdów dla których prowadzimy wykaz z danymi dotyczącymi przebiegu.

Podobne Finanse

 • moBILET

  moBILET to niezwykle przydatna, darmowa aplikacja mobilna, która pozwala płacić za różne usługi oraz przedmioty za pośrednictwem naszego telefonu komórkowego.

 • Generali Auto

  Generali Auto ro rewolucyjna aplikacja na Androida, która w przeciągu kilku sekund sprawdzić historie ubezpieczeniową i wypadkową każdego auta zarejestrowanego w Polsce.

 • mBank Orange Cash

  Aplikacja mobilna mBank Orange Cash stworzona została specjalnie z myślą o posiadaczach smartfonów w sieci Orange, którzy mają rachunek bankowy w mBanku. Zapewnia ona szybki dostęp do podstawowych informacji dotyczących karty przedpłaconej w naszym telefonie.

 • Getin Mobile

  Aplikacja Getin Mobile pozwala między innymi na sprawdzanie salda rachunku, szczegółów wykonanych transakcji, pozwala wykonywać przelewy, płacić rachunki czy chociażby spłacać kartę kredytową lub założyć lokatę.

 • Oszczędź Sobie

  Oszczędź sobie to świetne uzupełnienie mobilnej aplikacji bankowej Getin Online.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalkulator Spalania 1.33 - Mobile

dodał: ~kiss , 23.11.2013

Na Xperia T brak możliwości exportowania i importowania danych.Brak możliwości edycji daty wpisu .

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ