Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalkulator Netto/Brutto 1.0 - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: LegacySoftware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 126

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kalkulator Netto/Brutto 1.0 - Mobile

kalkulatorbrutto1Obliczanie kwot (zarówno jeśli chodzi o ceny produktów, usług, czy kwoty wynagrodzeń) czasem potrafi sprawić problem. Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja studia LegacySoftware o nazwie Kalkulator Netto/Brutto.

Ten bardzo prosty w obsłudze program nie zajmuje wiele miejsca w pamięci telefonu, ma niezwykle intuicyjne menu i napisany został w języku polskim. Dzięki Kalkulator Netto/Brutto w szybki sposób obliczymy interesującą nas kwotę przy wybranej stawce podatku VAT. Wystarczy kilka kliknięć, by rozszyfrować daną wartość.

Dziesiątki tysięcy pobrań oraz pochlebne komentarze użytkowników tym bardziej przemawiają za ogromną przydatnością prezentowanego programu.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Finanse

 • Kursy walut

  Kursy walut od Netstel Software to prosta w obsłudze, darmowa aplikacja mobilna, która prezentuje aktualne kursy najpopularniejszych walut.

 • Bank SMART

  Bank SMART to niezwykle prosta w użyciu i jednocześnie kompleksowa aplikacja bankowa, która sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał odwiedzać stacjonarnej placówki banku.

 • Cinkciarz.pl

  Cinkciarz.pl to obecnie najpopularniejszy, polski kantor internetowy umożliwiający szybką wymianę walut i oferujący niezwykle korzystne kursy.

 • Oszczędź Sobie

  Oszczędź sobie to świetne uzupełnienie mobilnej aplikacji bankowej Getin Online.

 • iMoney Praca

  iMoney Praca to oficjalna aplikacja mobilna serwisu Money.pl, która przeznaczona jest dla wszystkich poszukujących nowego stanowiska pracy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalkulator Netto/Brutto 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ