Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bank SMART n/a - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: FM Bank PBP SA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.12.2014
Rozmiar: 4.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 71

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bank SMART n/a - Mobile

Bank SMART to niezwykle prosta w użyciu i jednocześnie kompleksowa aplikacja bankowa, która sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał odwiedzać stacjonarnej placówki banku. Całość została opracowana z myślą o klientach SMART Banku. Główną zaletą narzędzie jest traktowanie go jako podstawowego sposobu kontaktu z bankiem przez co z poziomu naszego smartfona mamy dostęp do wszystkich usług oraz produktów bankowych. Bank SMART opracowany został zarówno z myślą o klientach indywidualnych, jak również biznesowych.

Do jego podstawowych funkcjonalności możemy zaliczyć między innymi:

- dostęp do informacji na temat salda,
- dostęp do środków na koncie przez 24h na dobę,
- możliwość wykonywania przelewów (zwykłe oraz US i ZUS),
- książka odbiorców,
- możliwość sterowania głosem,
- szybki dostęp (pasek) z informacją na temat stanu naszego konta,
- system powiadomień,
- informacje na temat blokad,
Co więcej, dzięki aplikacji mamy możliwość założenia konta w banku SMART zaraz po jej zainstalowaniu. Wszystko odbywa się kanałem bankowości mobilnej.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.

Podobne Finanse

 • Cinkciarz.pl

  Cinkciarz.pl to obecnie najpopularniejszy, polski kantor internetowy umożliwiający szybką wymianę walut i oferujący niezwykle korzystne kursy.

 • Kalkulator Spalania

  Kalkulator Spalania na Androida to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże kierowcy w obliczeniu średniego spalania jego auta oraz pozwoli na prowadzenie dziennika spalania.

 • moBILET

  moBILET to niezwykle przydatna, darmowa aplikacja mobilna, która pozwala płacić za różne usługi oraz przedmioty za pośrednictwem naszego telefonu komórkowego.

 • Bankomaty PL

  Znalezienie bankomaty czasem graniczy z cudem. Szczególnie w miejscowości, w której jesteśmy pierwszy raz lub po prostu przejazdem. Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie BANKOMATY PL.

 • TANIE TANKOWANIE

  Jeśli naprawdę dużo jeździsz samochodem to z pewnością przypadnie Ci do gustu aplikacja mobilna o nazwie TANIE TANKOWANIE.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bank SMART n/a - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ