Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Usługi Bankowe - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: Alior Bank S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.08.2014
Rozmiar: 5.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 57

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Usługi Bankowe - Mobile

Popularny bank internetowy Alior Sync jakiś czas temu przekształcony został w T-Mobile Usługi Bankowe. To za sprawą umowy, jaką podpisały ze sobą firmy Alior oraz T-Mobile. Już teraz wszyscy klienci dawnego Alior Sync oraz nowi klienci korzystający z usług T-Mobile Usługi Bankowe mogą pobrać w pełni darmową aplikację mobilną, która w znacznym stopniu ułatwi im dostęp do wirtualnego oddziału banku. Usługi Bankowe to apka, dzięki której w szybki sposób sprawdzimy aktualne saldo naszego rachunku bankowego, zrobimy szybki przelew, założymy lokatę lub spłacimy debet zaciągnięty na karcie kredytowej. Całość pozwala także w szybki sposób skontaktować się z obsługą klienta banku.

Do podstawowych funkcjonalności należą również:

- możliwość sprawdzania historii transakcji,
- ustalanie przelewów stałych,
- wypłacanie pieniędzy z bankomatów bez użycia karty płatniczej lub kredytowej,
- możliwość wykonywania przelewów błyskawicznych (do 15 min na koncie).
Warto wspomnieć, że Usługi Bankowe mogą pochwalić się niezwykle przyjaznym dla użytkownika menu, które nie sprawi problemów w obsłudze nawet tym najmniej doświadczonym posiadaczom smartfonów z systemem Android.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Finanse

 • mBank PL

  mBank PL to niewielka aplikacja dająca ogromne możliwości! Dzieki niej każdy użytkownik systemu Android może miec pełen dostęp do swojego konta bankowe wszędzie, gdziekolwiek jest!

 • Cinkciarz.pl

  Cinkciarz.pl to obecnie najpopularniejszy, polski kantor internetowy umożliwiający szybką wymianę walut i oferujący niezwykle korzystne kursy.

 • Kalkulator Spalania

  Kalkulator Spalania na Androida to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże kierowcy w obliczeniu średniego spalania jego auta oraz pozwoli na prowadzenie dziennika spalania.

 • Oszczędź Sobie

  Oszczędź sobie to świetne uzupełnienie mobilnej aplikacji bankowej Getin Online.

 • TANIE TANKOWANIE

  Jeśli naprawdę dużo jeździsz samochodem to z pewnością przypadnie Ci do gustu aplikacja mobilna o nazwie TANIE TANKOWANIE.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Usługi Bankowe - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ