Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trovit Jobs - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: Trovit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.08.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 29

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Trovit Jobs - Mobile

Szukanie pracy już nigdy nie będzie żmudnym i nudnym zajęciem! Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną Trovit Jobs, a stanowisko marzeń będzie w zasięgu reki. Koniec z godzinami spędzonymi przed komputerem w poszukiwaniu nowej pracy. Teraz za sprawą aplikacji Trovit Jobs przeglądanie ogłoszeń będzie przyjemnością. Program sam dobiera stanowiska, które są najodpowiedniejsze do Twoich kwalifikacji i wyświetla tylko te oferty, które mogłyby Cię zainteresować. To za sprawą zastosowania inteligentnego systemu filtrów.

Wystarczy, że podasz najważniejsze informacje dotyczące stanowiska, które Cię interesuje, a Trovit Jobs zajmie się resztą. Aplikacja wyszukuje oferty zarówno z Polski, jak i z innych krajów Europy. Całość dostępna jest aż w 12 różnych językach, w tym także w języku polskim. Poniżej najważniejsze funkcjonalności apkilacji:

- dostęp do różnego rodzaju filtrów (terytorium, wysokość zarobków, nazwa stanowiska, itd),
- możliwość dodawania ofert do zakładki Ulubione,
- sortowanie ofert pracy według różnych kryteriów,
- możliwość dzielenia się znalezionymi ofertami poprzez media społecznościowe,
- dostęp do ofert z aż 38 krajów.
Dodatkowo Trovit Jobs to niezwykle przyjazne i proste w obsłudze menu, które nie sprawi problemu nawet nieco mniej zaawansowanym użytkownikom.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Finanse

 • Bank SMART

  Bank SMART to niezwykle prosta w użyciu i jednocześnie kompleksowa aplikacja bankowa, która sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał odwiedzać stacjonarnej placówki banku.

 • Cinkciarz.pl

  Cinkciarz.pl to obecnie najpopularniejszy, polski kantor internetowy umożliwiający szybką wymianę walut i oferujący niezwykle korzystne kursy.

 • Generali Auto

  Generali Auto ro rewolucyjna aplikacja na Androida, która w przeciągu kilku sekund sprawdzić historie ubezpieczeniową i wypadkową każdego auta zarejestrowanego w Polsce.

 • mBank PL

  mBank PL to niewielka aplikacja dająca ogromne możliwości! Dzieki niej każdy użytkownik systemu Android może miec pełen dostęp do swojego konta bankowe wszędzie, gdziekolwiek jest!

 • Getin Mobile

  Aplikacja Getin Mobile pozwala między innymi na sprawdzanie salda rachunku, szczegółów wykonanych transakcji, pozwala wykonywać przelewy, płacić rachunki czy chociażby spłacać kartę kredytową lub założyć lokatę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Trovit Jobs - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ