Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cinkciarz.pl - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: Cinkciarz.pl Sp. z o. o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.12.2014
Rozmiar: 5.8 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 57

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Cinkciarz.pl - Mobile

Cinkciarz.pl to obecnie najpopularniejszy, polski kantor internetowy umożliwiający szybką wymianę walut i oferujący niezwykle korzystne kursy. Już teraz możesz wymienić dowolną walutę także za pomocą swojego smartfonu z systemem operacyjnym Android. Wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną Cinkciarz.pl. Do jej podstawowych funkcji można zaliczyć między innymi:
- spis aktualnych kursów najważniejszych walut,
- kursy walut zarówno kantoru Cinkciarz.pl, jak i NBP,
- kalkulator walutowy,
- możliwość kupna, sprzedaży oraz wymiany wybranej waluty,
- wygodna w użyciu historia operacji,
- możliwość wymiany walut zarówno z konta bankowego, jak i za pomocą portfela walutowego.

Innowacyjny system udostępniający tzw. portfel walutowy pozwala na szybką, bezpieczną i przede wszystkim wygodną wymianę waluty bez konieczności posiadania konta walutowego w banku. Wgląd w nasz profil pozwala zaś konfigurować różnego rodzaju ustawienia, zmieniać hasła oraz odczytywać wiadomości z poziomu smartfonu lub tabletu. 


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.

Podobne Finanse

 • Trovit Jobs

  Koniec z godzinami spędzonymi przed komputerem w poszukiwaniu nowej pracy. Teraz za sprawą aplikacji Trovit Jobs przeglądanie ogłoszeń będzie przyjemnością.

 • Bankomaty PL

  Znalezienie bankomaty czasem graniczy z cudem. Szczególnie w miejscowości, w której jesteśmy pierwszy raz lub po prostu przejazdem. Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie BANKOMATY PL.

 • Kursy walut

  Kursy walut od Netstel Software to prosta w obsłudze, darmowa aplikacja mobilna, która prezentuje aktualne kursy najpopularniejszych walut.

 • moBILET

  moBILET to niezwykle przydatna, darmowa aplikacja mobilna, która pozwala płacić za różne usługi oraz przedmioty za pośrednictwem naszego telefonu komórkowego.

 • mBank Orange Cash

  Aplikacja mobilna mBank Orange Cash stworzona została specjalnie z myślą o posiadaczach smartfonów w sieci Orange, którzy mają rachunek bankowy w mBanku. Zapewnia ona szybki dostęp do podstawowych informacji dotyczących karty przedpłaconej w naszym telefonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cinkciarz.pl - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ