Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CamCard Free - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: IntSig Information Co.,Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2014
Rozmiar: 17.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 66

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CamCard Free - Mobile

CamCard to rewolucyjne narzędzie biznesowe, które stworzone została specjalnie z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem Android. CamCard to swego rodzaju wizytownik, który dodatkowo oferuje szereg przydatnych opcji. Dzięki CamCard już nigdy nie zgubisz najważniejszych kontaktów biznesowych. Aplikacja bowiem w szybki sposób zapisuje dane kontrahenta lub wspólnika biznesowego poprzez dołączanie kolejnych wizytówek typu e-card lub po zeskanowaniu QR Code. Sami także możemy tworzyć kolejne kontakty oraz własny profil, który wyślemy innym użytkownikom.

Bezpośrednio z poziomu aplikacji możemy także wysyłać wiadomości do naszych kontaktów oraz dzwonić do nich. Nie zabrakło także funkcji odpowiedzialnej za tworzenie back up'u i przechowywanie go bezpiecznie w chmurze. Dzięki temu możemy przenosić dane aplikacji CamCard między różnymi urządzeniami. Proste w obsłudze menu to kolejny atut programu. Pomimo braku polskiej wersji językowej, nie powinni mieć z nim problemu nawet początkujący użytkownicy.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Finanse

 • TANIE TANKOWANIE

  Jeśli naprawdę dużo jeździsz samochodem to z pewnością przypadnie Ci do gustu aplikacja mobilna o nazwie TANIE TANKOWANIE.

 • mBank PL

  mBank PL to niewielka aplikacja dająca ogromne możliwości! Dzieki niej każdy użytkownik systemu Android może miec pełen dostęp do swojego konta bankowe wszędzie, gdziekolwiek jest!

 • Biznes.pl

  Wśród tematycznych aplikacji Grupy Onet znajdziemy między innymi Biznes.pl - program, który stworzony został w oparciu o serwis www o tej samej nazwie. Jest to jeden z najbardziej znanych w naszym kraju portali biznesowych.

 • Trovit Jobs

  Koniec z godzinami spędzonymi przed komputerem w poszukiwaniu nowej pracy. Teraz za sprawą aplikacji Trovit Jobs przeglądanie ogłoszeń będzie przyjemnością.

 • Bank SMART

  Bank SMART to niezwykle prosta w użyciu i jednocześnie kompleksowa aplikacja bankowa, która sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał odwiedzać stacjonarnej placówki banku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CamCard Free - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ