Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Biznes.pl - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: Grupa Onet.pl S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 48

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Biznes.pl - Mobile

Grupa Onet to nie tylko właściciel popularnych portali i serwisów internetowych, to także producent i wydawca przydatnych aplikacji mobilnych dla urządzeń z systemem Android. Wśród nich znajdziemy między innymi Biznes.pl - program, który stworzony został w oparciu o serwis www o tej samej nazwie. Jest to jeden z najbardziej znanych w naszym kraju portali biznesowych.

Dzięki prezentowanej aplikacji użytkownik ma zawsze dostęp do najświeższych informacji ze świata biznesu, bez konieczności korzystania z komputera. Specjalnie zoptymalizowane pod niewielkie ekrany dotykowe menu jest intuicyjne i wygodne w obsłudze. Warto pamiętać, że aby w skorzystać ze wszystkich funkcjonalności Biznes.pl należy mieć włączone przekazywanie danych lub być połączonym z siecią WiFi. Najważniejsze funkcjonalności programu to:

- wykaz notowań giełdowych,
- aktualne kursy walut,
- możliwość zakładania oraz obserwacji nawet kilku portfeli inwestycyjnych,
- dostęp do najświeższych informacji ze świata biznesu (Polska, Europa, Świat),
- możliwość ustawiania różnego rodzaju alerów (powiadomienia informujące użytkownika o różnego rodzaju wydarzeniach i akcjach).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z systemem operacyjnym Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Finanse

 • Bank SMART

  Bank SMART to niezwykle prosta w użyciu i jednocześnie kompleksowa aplikacja bankowa, która sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał odwiedzać stacjonarnej placówki banku.

 • Kalkulator Netto/Brutto

  Kalkulator Netto/Brutto to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże Ci obliczyć kwoty netto po wybraniu odpowiedniej stawki podatku VAT.

 • Usługi Bankowe

  Już teraz wszyscy klienci dawnego Alior Sync oraz nowi klienci korzystający z usług T-Mobile Usługi Bankowe mogą pobrać w pełni darmową aplikację mobilną, która w znacznym stopniu ułatwi im dostęp do wirtualnego oddziału banku.

 • Kalkulator Spalania

  Kalkulator Spalania na Androida to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże kierowcy w obliczeniu średniego spalania jego auta oraz pozwoli na prowadzenie dziennika spalania.

 • Trovit Jobs

  Koniec z godzinami spędzonymi przed komputerem w poszukiwaniu nowej pracy. Teraz za sprawą aplikacji Trovit Jobs przeglądanie ogłoszeń będzie przyjemnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Biznes.pl - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ