Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bankomaty PL - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: Mobiem
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.09.2014
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 52

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bankomaty PL - Mobile

Znalezienie bankomaty czasem graniczy z cudem. Szczególnie w miejscowości, w której jesteśmy pierwszy raz lub po prostu przejazdem. Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie BANKOMATY PL. Z nią już nigdy nie będziesz miał problemu z szybkim znalezienie bankomatu wybranego banku na terenie całego kraju. Apka stworzona została z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android. Proste w obsłudze menu pozwoli na znalezienie bankomatu danego banku w zaledwie kilka sekund. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednią nazwę banku oraz miasto lub miejscowość w której obecnie się znajdujemy.

W przeciągu dosłownie chwili na ekranie wyświetlona zostanie lista z adresami pod którymi znajdziemy bankomaty. Co więcej, aplikacja wyświetla także godziny, w których możemy pobrać gotówkę z danego bankomatu. Poniżej znajduje się lista z większością obsługiwanych przez Bankomaty PL banków:

- Pekao S.A.
- PKO Bank Polski,
- ING,
- BZ WBK S.A.
- Bank Millenium S.A.
- sieć bankomatów Euronet,
- sieć bankomatów Cash4You,
oraz wiele innych.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Finanse

 • Kalkulator Spalania

  Kalkulator Spalania na Androida to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże kierowcy w obliczeniu średniego spalania jego auta oraz pozwoli na prowadzenie dziennika spalania.

 • Kalkulator Netto/Brutto

  Kalkulator Netto/Brutto to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże Ci obliczyć kwoty netto po wybraniu odpowiedniej stawki podatku VAT.

 • TANIE TANKOWANIE

  Jeśli naprawdę dużo jeździsz samochodem to z pewnością przypadnie Ci do gustu aplikacja mobilna o nazwie TANIE TANKOWANIE.

 • Biznes.pl

  Wśród tematycznych aplikacji Grupy Onet znajdziemy między innymi Biznes.pl - program, który stworzony został w oparciu o serwis www o tej samej nazwie. Jest to jeden z najbardziej znanych w naszym kraju portali biznesowych.

 • CamCard Free

  CamCard to rewolucyjne narzędzie biznesowe, które stworzone została specjalnie z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem Android. CamCard to swego rodzaju wizytownik, który dodatkowo oferuje szereg przydatnych opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bankomaty PL - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ