Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zadane.pl - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Brainly.co
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2014
Rozmiar: 3.8 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 85

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Zadane.pl - Mobile

Zadane.pl to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android stworzona specjalnie z myślą o uczniach. Jej zadaniem jest pomoc tak w nauce, jak i w odrabianiu zadań domowych. Działa ona na zasadzie asystenta - podpowiada co i kiedy powinniśmy zrobić. Wystarczy zadać odpowiednie pytanie, by na ekranie naszego smartfona pojawiła się odpowiedź. Jeśli zaś w jakiejś dziedzinie czujemy się mocni, sami możemy udzielać odpowiedzi na zadawane przez innych użytkowników pytania za co dostajemy punkty. Punkty są bowiem potrzebne w chwili kiedy chcemy zadać pytanie. Jak to wszystko działa?

Zadajemy odpowiednie pytanie korzystając z puli uzbieranych wcześniej punktów (na start otrzymujemy taką ilość, która pozwoli na zadanie kilku pierwszych pytań). Następnie po otrzymaniu satysfakcjonującej nas odpowiedzi sami przydzielamy punkty osobie, która nam pomogła. Całość jest niezwykle prosta w obsłudze, a coraz większa liczba użytkowników sprawia, że odpowiedzi uzyskujemy naprawdę szybko.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Edukacja

 • Angielski – Ucz się i rozmawiaj

  Angielski – Ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze i przydatna aplikacja, która pomoże nam nauczyć się podstawowych angielskich zwrotów i pozwoli bez problemu komunikować się w tym właśnie języku.

 • Karta wzorów - fizyka

  Karta wzorów - fizyka to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o maturzystach oraz wszystkich uczniach liceum, którzy chcą mieć przy sobie wszystkie najważniejsze wzory fizyczne.

 • Plan zajęć / lekcji

  Tradycyjny, papierowo plan lekcji to już niemal prehistoria. Jego miejsce często zastępują elektroniczne odpowiedniki. Jednym z godnych polecenia jest aplikacja Plan zajęć / lekcji, która powstała specjalnie z myślą o uczniach oraz studentach posiadających urządzenia systemem operacyjnym Android.

 • World Map

  World Map to niezwykle prosta i jednocześnie bardzo przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android.

 • How to Draw - Easy Lessons

  How to Draw - Easy Lessons to aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która w przyjemny sposób wprowadzi nas w świat rysunku i podpowie w jaki sposób tworzyć świetne grafiki!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zadane.pl - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ