Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Streszczenia.pl - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Netstel Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.02.2014
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 65

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Streszczenia.pl - Mobile

Do tej pory, aby móc skorzystać ze streszczeń lektur szkolnych musieliśmy odwiedzać księgarnie lub przeszukiwać dziesiątki mniej lub bardziej wiarygodnych stron internetowych. Często bezskutecznie. Teraz to zbędne! Z pomocą wszystkim uczniom przychodzi bowiem aplikacja mobilna Streszczenia.pl. Dzieło studia Netstel Software to kompendium wiedzy z zakresu literatury polskiej i zagranicznej, której znajomość wymagana jest w szkołach podstawowych, gimnazjach oraz szkołach średnich.

Całość przeznaczona jest na smartfony i tablety z systemem Android. Najważniejsze zalety prezentowanego programu to proste w obsłudze menu w języku polskim, niewielkie rozmiary oraz fachowe streszczenia i opisy ponad 400 dzieł literackich. Aplikacja podzielona został na cztery podstawowe działy: Opracowania Lektur, Epoki, Motywy Literackie oraz Biografie Autorów. Pierwsza z nich zawiera dokładne streszczenia oraz genezy lektur szkolnych, druga chronologicznie opisuje krok po kroku epoki literackie, trzecia zawiera opisy ponad 300 różnych toposów, a czwarta umożliwia zasięgnięcia wiedzy na temat autorów lektur. Streszczenia.pl to nieodzowna pomoc zarówno dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum jak również liceum.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Edukacja

 • Plan zajęć / lekcji

  Tradycyjny, papierowo plan lekcji to już niemal prehistoria. Jego miejsce często zastępują elektroniczne odpowiedniki. Jednym z godnych polecenia jest aplikacja Plan zajęć / lekcji, która powstała specjalnie z myślą o uczniach oraz studentach posiadających urządzenia systemem operacyjnym Android.

 • How to Draw - Easy Lessons

  How to Draw - Easy Lessons to aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która w przyjemny sposób wprowadzi nas w świat rysunku i podpowie w jaki sposób tworzyć świetne grafiki!

 • Pianist HD

  Pianist HD to świetnej jakości, darmowa aplikacja, która w kilka sekund zmieni Twój smartfon w profesjonalny instrument muzyczny! Teraz możesz mieć pianiono praktycznie wszędzie!

 • Polish - English offline dict

  Polish-English offline dict to niezwykle prosty w obludze słownik polsko - angielski, który nie wykorzystuje połączenia z internetem do wyszukiwania słów. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Prawo jazdy Testy B

  Prawo jazdy testy B to świetna i przede wszystkim darmowa aplikacja, która pomoże nam przygotować się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii B. Ogromna baza pytań oraz wygodny interfejs z pewnością ułatwią naukę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Streszczenia.pl - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ