Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Słownik synonimów 1.3 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: DarekK
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 18.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 133

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Słownik synonimów 1.3 - Mobile

Język polski bogaty jest w słownictwo. Niestety często, kiedy chcemy coś powiedzieć lub napisać brakuje nam odpowiedniego wyrażenia lub po prostu nie chcemy powtarzać tego, którego użyliśmy chwilę wcześniej. Tutaj z pomocą przychodzi słownik synonimów. Niestety nie zawsze mamy dostęp do komputera lub półki z książkami.

Co wtedy? Ratunkiem jest mobilna aplikacja o nazwie Słownik Synonimów. Dzięki niej już zawsze będziemy wiedzieli, co powiedzieć! Prosty i intuicyjny interfejs pomoże nam w szybki sposób odszukać odpowiednie wyrażenie. Całość dodatkowo nie zajmuje wiele miejsca w pamięci telefonu. Słownik Synonimów to doskonałe lekarstwo na nadużywane słowa lub wyrażenie, które nie do końca oddają nasze myśli.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej.

Podobne Edukacja

 • Francuski -Ucz się i rozmawiaj

  Francuski - ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w nauce języka francuskiego.

 • Plan zajęć / lekcji

  Tradycyjny, papierowo plan lekcji to już niemal prehistoria. Jego miejsce często zastępują elektroniczne odpowiedniki. Jednym z godnych polecenia jest aplikacja Plan zajęć / lekcji, która powstała specjalnie z myślą o uczniach oraz studentach posiadających urządzenia systemem operacyjnym Android.

 • Timetable

  Timetable, czyli po prostu plan lekcji to aplikacja, która w czasie roku szkolnego będzie Twoim wiernym kompanem w czasie zajęć szkolnych. Dzięki niej już nigdy nie zapomnisz jakie przedmioty masz danego dnia.

 • Słownik Ortograficzny

  Słownik Ortograficzny przydaje się w wielu sytuacjach. Niestety nie zawsze mamy możliwość zabrania go ze sobą. Teraz dzięki aplikacji mobilnej Słownik Ortograficzny już nigdy nie będziemy mieć tego problemu!

 • Angielski – Ucz się i rozmawiaj

  Angielski – Ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze i przydatna aplikacja, która pomoże nam nauczyć się podstawowych angielskich zwrotów i pozwoli bez problemu komunikować się w tym właśnie języku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Słownik synonimów 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ