Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Słownik Ortograficzny 1.7 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: DarekK
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 37

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Słownik Ortograficzny 1.7 - Mobile

Niestety poprawna pisownia to często nie jest nasza mocna strona. Język polski cechuje mnóstwo słów trudnych zarówno w wymowie jak i pisowni. Jeśli nie jesteśmy czegoś pewni, warto wtedy zajrzeć do słownika. Niestety te są zazwyczaj duże i nieporęczne. Teraz jednak dzięki specjalnej aplikacji dla systemu Android "Słownik Ortograficzny", już nigdy nie będziemy mieli wątpliwości dotyczących ortografii. Program ten zawiera ponad 2700000 słów łącznie z ich odmianami. Co ważne całość nie wymaga połączenia z internetem - działa offline. Do dyspozycji użytkownika oddano także prostą i skuteczną wyszukiwarkę (wystarczy wpisać trzy pierwsze litery interesującego nas słowa, by uzyskać proponowane podpowiedzi). Aplikacja wymaga około 86MB wolnej przestrzeni w pamięci telefonu lub na karcie SD. Miejsce to zarezerwowane jest dla bazy słów. Wymagania systemowe: Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Edukacja

 • Angielski – Ucz się i rozmawiaj

  Angielski – Ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze i przydatna aplikacja, która pomoże nam nauczyć się podstawowych angielskich zwrotów i pozwoli bez problemu komunikować się w tym właśnie języku.

 • Prawo jazdy Testy B

  Prawo jazdy testy B to świetna i przede wszystkim darmowa aplikacja, która pomoże nam przygotować się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii B. Ogromna baza pytań oraz wygodny interfejs z pewnością ułatwią naukę.

 • Karta wzorów - fizyka

  Karta wzorów - fizyka to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o maturzystach oraz wszystkich uczniach liceum, którzy chcą mieć przy sobie wszystkie najważniejsze wzory fizyczne.

 • World Map

  World Map to niezwykle prosta i jednocześnie bardzo przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android.

 • Ling.pl Mobile

  Ling.pl Mobile to aplikacja, która jest zbiorem kilku słowników najpopularniejszych języków. Zawiera mnóstwo przydatnych zwrotów oraz słownictwo specjalistyczne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Słownik Ortograficzny 1.7 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ