Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prawo jazdy Testy B 1.0 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Grupa IMAGE sp z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 75

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Prawo jazdy Testy B 1.0 - Mobile

Egzaminy na prawo jazdy są co raz trudniejsze. Zarówno te praktyczne, jak i teoretyczne. Jeśli właśnie planujesz zdobyć prawko to warto zainteresować się aplikacją mobilną o nazwie Prawo Jazdy Testy B stworzoną specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android.

Dzięki niej możesz uczyć się teorii nie tylko z pomocą książki bądź komputera, ale także używając swojego smartfonu. Rozwiązuj testy w każdej wolnej chwili: jadąc komunikacją miejską, siedząc na ławce w parku czy w przerwie między zajęciami! Sam interfejs aplikacji został stworzony tak, by jak najbardziej przypominał ten, z którym zetkniemy się w czasie prawdziwego egzaminu państwowego. Baza danych zawiera niemal wszystkie pytania, z którymi możemy się spotkać podczas egzaminu.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Edukacja

 • Encyklopedia PL

  Encyklopedia PL - to kilka tysięcy stron opisów, zdjęć i pojęć zamknięte w niewielkim urządzeniu mobilnym, które mamy zawsze przy sobie.

 • How to Draw - Easy Lessons

  How to Draw - Easy Lessons to aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która w przyjemny sposób wprowadzi nas w świat rysunku i podpowie w jaki sposób tworzyć świetne grafiki!

 • Francuski -Ucz się i rozmawiaj

  Francuski - ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w nauce języka francuskiego.

 • Polish - English offline dict

  Polish-English offline dict to niezwykle prosty w obludze słownik polsko - angielski, który nie wykorzystuje połączenia z internetem do wyszukiwania słów. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Ling.pl Mobile

  Ling.pl Mobile to aplikacja, która jest zbiorem kilku słowników najpopularniejszych języków. Zawiera mnóstwo przydatnych zwrotów oraz słownictwo specjalistyczne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Prawo jazdy Testy B 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ