Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prawo Jazdy B 2013 BETA 1.9 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: orlangur
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.06.2013
Data modyfikacji: 08.10.2013
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 227

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Prawo Jazdy B 2013 BETA 1.9 - Mobile

prawko1Oto najnowsze testy na prawo jazdy kategorii B 2013. Aplikacja ta jest niezwykle pomocna przy nauce na egzamin na prawo jazdy. Zawiera nieoficjalną bazę pytań, z którymi możemy spotkać się na egzaminie. Dzięki niej możemy robić testy wszędzie tam, gdzie tylko zabierzemy swojego smartfona!

Aplikacja jest na razie w wersji BETA i może zawierać pewne błędy i niedociągnięcia. Autorzy jednak dokładają wszelkich starań, by poprawiać jej jakość na bieżąco. Aktualnie w bazie znajduje się 1061 pytań ogólnych i 432 pytania specjalistyczne. Życzymy miłej nauki i powodzenia na egzaminach!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej. 

Podobne Edukacja

 • Słownik Ortograficzny

  Słownik Ortograficzny przydaje się w wielu sytuacjach. Niestety nie zawsze mamy możliwość zabrania go ze sobą. Teraz dzięki aplikacji mobilnej Słownik Ortograficzny już nigdy nie będziemy mieć tego problemu!

 • Karta wzorów - fizyka

  Karta wzorów - fizyka to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o maturzystach oraz wszystkich uczniach liceum, którzy chcą mieć przy sobie wszystkie najważniejsze wzory fizyczne.

 • Plan zajęć / lekcji

  Tradycyjny, papierowo plan lekcji to już niemal prehistoria. Jego miejsce często zastępują elektroniczne odpowiedniki. Jednym z godnych polecenia jest aplikacja Plan zajęć / lekcji, która powstała specjalnie z myślą o uczniach oraz studentach posiadających urządzenia systemem operacyjnym Android.

 • Słownik synonimów

  Słownik synonimów dla urządzeń mobilnych z systemem Android wzbogaci nasze słownictwo i pozwoli znaleźć najbardziej pasujące słowo.

 • Pianist HD

  Pianist HD to świetnej jakości, darmowa aplikacja, która w kilka sekund zmieni Twój smartfon w profesjonalny instrument muzyczny! Teraz możesz mieć pianiono praktycznie wszędzie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Prawo Jazdy B 2013 BETA 1.9 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ