Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Polish - English offline dict 1.1 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: DIC-o
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 88

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Polish - English offline dict 1.1 - Mobile

dict1Słownik polsko-angielski i angielsko-polski to niezwykle przydatna rzecz. Często bowiem pisząc lub mówiąc coś po angielsku zdarza się, że braknie nam słowa. Niemniej jednak noszenie ze sobą grubej książki nie zawsze jest możliwe.

Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja dla smartfonów z Androidem o nazwie Polish - English offline dict. To nic innego, jak elektroniczna wersja grubej książki. Co ważne, słownik ten nie korzysta z zasobów sieci Internet, by wyszukać interesujące nas słowo.

Jego baza offline zawiera aż 2600 różnych słów i wyrażeń. Z Polish - English offline dict już nigdy nie braknie nam słowa!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub wyższej.

Podobne Edukacja

 • How to Draw - Easy Lessons

  How to Draw - Easy Lessons to aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która w przyjemny sposób wprowadzi nas w świat rysunku i podpowie w jaki sposób tworzyć świetne grafiki!

 • Francuski -Ucz się i rozmawiaj

  Francuski - ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w nauce języka francuskiego.

 • Timetable

  Timetable, czyli po prostu plan lekcji to aplikacja, która w czasie roku szkolnego będzie Twoim wiernym kompanem w czasie zajęć szkolnych. Dzięki niej już nigdy nie zapomnisz jakie przedmioty masz danego dnia.

 • Słownik Ortograficzny

  Słownik Ortograficzny przydaje się w wielu sytuacjach. Niestety nie zawsze mamy możliwość zabrania go ze sobą. Teraz dzięki aplikacji mobilnej Słownik Ortograficzny już nigdy nie będziemy mieć tego problemu!

 • Karta wzorów - fizyka

  Karta wzorów - fizyka to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o maturzystach oraz wszystkich uczniach liceum, którzy chcą mieć przy sobie wszystkie najważniejsze wzory fizyczne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Polish - English offline dict 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ