Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Polish <> English Dictionary by SVCon - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: SVCon
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
Data modyfikacji: 11.04.2013
Rozmiar:
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 121

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Polish <> English Dictionary by SVCon - Mobile

W pełni darmowy słownik polsko – angielski zawierający około 10 000 najbardziej popularnych i najczęściej używanych słów. Ponadto producent zaimplementował szereg popularnych zwrotów używanych na co dzień. Aplikacja umożliwia odnalezienie interesującego nas słowa w bardzo prosty i intuicyjny sposób.

Poniżej znajdziecie wybrane funkcje:
- szybka wyszukiwarka,
- system fast article scrolling,
- historia ostatnioch 50 wyszukiwanych słów,
- różnego rodzaju filtry.

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Edukacja

 • How to Draw - Easy Lessons

  How to Draw - Easy Lessons to aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która w przyjemny sposób wprowadzi nas w świat rysunku i podpowie w jaki sposób tworzyć świetne grafiki!

 • Plan zajęć / lekcji

  Tradycyjny, papierowo plan lekcji to już niemal prehistoria. Jego miejsce często zastępują elektroniczne odpowiedniki. Jednym z godnych polecenia jest aplikacja Plan zajęć / lekcji, która powstała specjalnie z myślą o uczniach oraz studentach posiadających urządzenia systemem operacyjnym Android.

 • Karta wzorów - fizyka

  Karta wzorów - fizyka to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o maturzystach oraz wszystkich uczniach liceum, którzy chcą mieć przy sobie wszystkie najważniejsze wzory fizyczne.

 • Słownik synonimów

  Słownik synonimów dla urządzeń mobilnych z systemem Android wzbogaci nasze słownictwo i pozwoli znaleźć najbardziej pasujące słowo.

 • World Map

  World Map to niezwykle prosta i jednocześnie bardzo przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Polish <> English Dictionary by SVCon - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ