Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Plan zajęć / lekcji - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: David KAPOLA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2014
Rozmiar: 0.4 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 59

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Plan zajęć / lekcji - Mobile

Tradycyjny, papierowo plan lekcji to już niemal prehistoria. Jego miejsce często zastępują elektroniczne odpowiedniki. Jednym z godnych polecenia jest aplikacja Plan zajęć / lekcji, która powstała specjalnie z myślą o uczniach oraz studentach posiadających urządzenia systemem operacyjnym Android. Dzięki temu niezwykle prostemu w obsłudze programowi już nigdy nie spóźnisz się na zajęcia. Całość pozwala wprowadzać plan lekcji na cały tydzień lub w systemie tydzień A/B. Nie zabrakło tutaj także miejsca na dodawanie numerów sal, ustawiania przypomnień o nieodrobionych zadaniach domowych czy wpisywania tematów kolejnych zajęć.

Twórcy dodatkowo zaimplementowali specjalny widżet, który po umieszczeniu na pulpicie naszego smartfona lub tabletu będzie na bieżąco wyświetlał informacje na temat zbliżających się zajęć (data, godzina, sala oraz temat zajęć). Plan zajęć / lekcji nie zajmuje wiele miejsca w pamięci urządzenia, a menu jest proste i czytelne przez co nikt nie powinien mieć problemu z obsługą aplikacji.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Podobne Edukacja

 • Streszczenia.pl

  Do tej pory, aby móc skorzystać ze streszczeń lektur szkolnych musieliśmy odwiedzać księgarnie lub przeszukiwać dziesiątki mniej lub bardziej wiarygodnych stron internetowych. Często bezskutecznie. Teraz to zbędne! Z pomocą wszystkim uczniom przychodzi bowiem aplikacja mobilna Streszczenia.pl.

 • Angielski – Ucz się i rozmawiaj

  Angielski – Ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze i przydatna aplikacja, która pomoże nam nauczyć się podstawowych angielskich zwrotów i pozwoli bez problemu komunikować się w tym właśnie języku.

 • World Map

  World Map to niezwykle prosta i jednocześnie bardzo przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android.

 • Ling.pl Mobile

  Ling.pl Mobile to aplikacja, która jest zbiorem kilku słowników najpopularniejszych języków. Zawiera mnóstwo przydatnych zwrotów oraz słownictwo specjalistyczne.

 • Polish - English offline dict

  Polish-English offline dict to niezwykle prosty w obludze słownik polsko - angielski, który nie wykorzystuje połączenia z internetem do wyszukiwania słów. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Plan zajęć / lekcji - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ