Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pianist HD 201 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: rubycell
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2013
Data modyfikacji: 08.10.2013
Rozmiar: 10.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 197

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pianist HD 201 - Mobile

pian1Pianist HD to jedna z najlepszych, darmowych aplikacji w swojej kategorii. Dzięki niej możesz uczyć się gry na pianinie praktycznie wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz. Program zmienia Twój smartfon lub tablet w profesjonalny instrument muzyczny. Ponadto dzięki zaimplementowanemu tutorialowi oraz wielu ciekawym funkcją, nauka gry stanie się prosta i przede wszystkim przyjemna.

Twórcy Pianist HD dodali także możliwość instalacji ścieżek MIDI jako podkład. Dzięki temu gra stanie się jeszcze prostsza i przede wszystkim ciekawsza. Łącznie do pobrania jest ponad 4 miliony podkładów muzycznych granych na różnych instrumentach. W najnowszej wersji mamy do czynienia z możliwością wyboru jednego z wielu języków menu.

Niestety brak języka polskiego. Samo menu jest jednak na tyle intuicyjne, że nawet mniej zaawansowani użytkownicy poradzą sobie z jego obsługą w języku angielskim.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 i nowszej. 

Podobne Edukacja

 • Prawo jazdy Testy B

  Prawo jazdy testy B to świetna i przede wszystkim darmowa aplikacja, która pomoże nam przygotować się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii B. Ogromna baza pytań oraz wygodny interfejs z pewnością ułatwią naukę.

 • Plan zajęć / lekcji

  Tradycyjny, papierowo plan lekcji to już niemal prehistoria. Jego miejsce często zastępują elektroniczne odpowiedniki. Jednym z godnych polecenia jest aplikacja Plan zajęć / lekcji, która powstała specjalnie z myślą o uczniach oraz studentach posiadających urządzenia systemem operacyjnym Android.

 • Timetable

  Timetable, czyli po prostu plan lekcji to aplikacja, która w czasie roku szkolnego będzie Twoim wiernym kompanem w czasie zajęć szkolnych. Dzięki niej już nigdy nie zapomnisz jakie przedmioty masz danego dnia.

 • Angielski – Ucz się i rozmawiaj

  Angielski – Ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze i przydatna aplikacja, która pomoże nam nauczyć się podstawowych angielskich zwrotów i pozwoli bez problemu komunikować się w tym właśnie języku.

 • Encyklopedia PL

  Encyklopedia PL - to kilka tysięcy stron opisów, zdjęć i pojęć zamknięte w niewielkim urządzeniu mobilnym, które mamy zawsze przy sobie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pianist HD 201 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ