Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ling.pl Mobile 3.0a - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Ling.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2013
Data modyfikacji: 08.10.2013
Rozmiar: 0.2 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 94

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ling.pl Mobile 3.0a - Mobile

ling1Ling.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów językowych w Polsce. Znajdziemy tam między innymi praktyczne porady językowe, przykłady, ćwiczenia i przed wszystkim słowniki. Teraz dostępna jest również mobilna wersja serwisu w postaci aplikacji Ling.pl Mobile.

Po jej zainstalowaniu otrzymamy dostęp do słowników:
angielsko-polski i polsko-angielski
angielsko-angielski
niemiecko-polski i polsko-niemiecki
włosko-polski i polsko-włoski
hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański
francusko-polski i polsko-francuski
rosyjsko-polski i polsko-rosyjski
Te zawierają zarówno hasła stosowane w życiu codziennym, jak i te bardziej specjalistyczne (słownictwo wojskowe, medyczne, techniczne, prawnicze, naukowe). Łącznie mamy do dyspozycji ponad 3 miliony haseł z aż 6 różnych języków. Teraz nie musisz już osobno instalować słowników dla każdego języka oddzielnie. Dzięki Ling.pl Mobile masz je wszystkie w jednym miejscu!

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 i nowszej.

Podobne Edukacja

 • Zadane.pl

  Zadane.pl to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android stworzona specjalnie z myślą o uczniach.

 • Prawo jazdy Testy B

  Prawo jazdy testy B to świetna i przede wszystkim darmowa aplikacja, która pomoże nam przygotować się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii B. Ogromna baza pytań oraz wygodny interfejs z pewnością ułatwią naukę.

 • Francuski -Ucz się i rozmawiaj

  Francuski - ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w nauce języka francuskiego.

 • Pianist HD

  Pianist HD to świetnej jakości, darmowa aplikacja, która w kilka sekund zmieni Twój smartfon w profesjonalny instrument muzyczny! Teraz możesz mieć pianiono praktycznie wszędzie!

 • Karta wzorów - fizyka

  Karta wzorów - fizyka to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o maturzystach oraz wszystkich uczniach liceum, którzy chcą mieć przy sobie wszystkie najważniejsze wzory fizyczne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ling.pl Mobile 3.0a - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ