Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Karta wzorów - fizyka - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Limono
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2014
Rozmiar: 6.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 41

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Karta wzorów - fizyka - Mobile

Karta wzorów - fizyka to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o maturzystach oraz wszystkich uczniach liceum, którzy chcą mieć przy sobie wszystkie najważniejsze wzory fizyczne. Jeśli zastanawiasz się o zdawaniu fizyki na egzaminie dojrzałości, to Kart wzorów jest właśnie dla Ciebie. Całość dostarczona jest w niezwykle przyjaznej formie. Proste menu oraz czytelne wzory z pełnymi opisami znacznie ułatwią i przyspieszą naukę rozwiązywania zadań.

Całość została podzielona na kilka kategorii. Wśród nich znajdziemy między innymi:

- ruch po okręgu,
- ruch prostoliniowy,
- grawitacja,
- ruch drgający,
- sprężystość,
- elektrostatyka,
- prąd stały oraz prąd zmienny i wiele, wiele innych.
Kart wzorów - fizyka pozwoli w szybki sposób zweryfikować wyniki rozwiązanych przez nas zadań. Twórcy aplikacji obiecują, że przy kolejnej aktualizacji dodadzą w pełni funkcjonalny kalkulator fizyczny z wszystkimi najpotrzebniejszymi w obliczeniach funkcjami.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej. 

Podobne Edukacja

 • Timetable

  Timetable, czyli po prostu plan lekcji to aplikacja, która w czasie roku szkolnego będzie Twoim wiernym kompanem w czasie zajęć szkolnych. Dzięki niej już nigdy nie zapomnisz jakie przedmioty masz danego dnia.

 • Francuski -Ucz się i rozmawiaj

  Francuski - ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w nauce języka francuskiego.

 • Pianist HD

  Pianist HD to świetnej jakości, darmowa aplikacja, która w kilka sekund zmieni Twój smartfon w profesjonalny instrument muzyczny! Teraz możesz mieć pianiono praktycznie wszędzie!

 • Zadane.pl

  Zadane.pl to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android stworzona specjalnie z myślą o uczniach.

 • Streszczenia.pl

  Do tej pory, aby móc skorzystać ze streszczeń lektur szkolnych musieliśmy odwiedzać księgarnie lub przeszukiwać dziesiątki mniej lub bardziej wiarygodnych stron internetowych. Często bezskutecznie. Teraz to zbędne! Z pomocą wszystkim uczniom przychodzi bowiem aplikacja mobilna Streszczenia.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Karta wzorów - fizyka - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ