Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

How to Draw - Easy Lessons 3.6 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: ArtelPlus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.06.2013
Data modyfikacji: 08.10.2013
Rozmiar: 16.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 87

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis How to Draw - Easy Lessons 3.6 - Mobile

Chociaż wielu z nas chciałoby ładnie rysować, nie każdy ma ku temu predyspozycje. Jednak talent to zaledwie kilka procent sukcesu. Najważniejsza jest praktyka i odpowiednie ćwiczenia. Teraz dzięki mobilnej aplikacji How to Draw dla urządzeń z systemem Android w przyjemny i prosty sposób nauczymy się podstawowych technik rysunku.

Program ten, niczym osobisty nauczyciel przeprowadzi nas krok po kroku przez świat sztuki. Dzięki niemu poznamy odpowiednie techniki rysunku, zastosowanie danych narzędzi oraz triki, które pozwolą nam tworzyć przepiękne prace. Ponadto nauczymy się rysować w różnych stylach. Menu aplikacji jest proste i przejrzyste, dzięki czemu nawet najmłodsi użytkownicy nie będą mieli problemu z obsługą aplikacji.

Poniżej znajdziecie rodzaje rysunków, który możemy się nauczyć:
- kreskówkowy,
- auta,
- smoki,
- samoloty,
- kwiaty,
...i wiele więcej!

Wymagania systemowe:
Zależne od rodzaju urządzenia.

Podobne Edukacja

 • Plan zajęć / lekcji

  Tradycyjny, papierowo plan lekcji to już niemal prehistoria. Jego miejsce często zastępują elektroniczne odpowiedniki. Jednym z godnych polecenia jest aplikacja Plan zajęć / lekcji, która powstała specjalnie z myślą o uczniach oraz studentach posiadających urządzenia systemem operacyjnym Android.

 • Francuski -Ucz się i rozmawiaj

  Francuski - ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w nauce języka francuskiego.

 • Pianist HD

  Pianist HD to świetnej jakości, darmowa aplikacja, która w kilka sekund zmieni Twój smartfon w profesjonalny instrument muzyczny! Teraz możesz mieć pianiono praktycznie wszędzie!

 • Karta wzorów - fizyka

  Karta wzorów - fizyka to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o maturzystach oraz wszystkich uczniach liceum, którzy chcą mieć przy sobie wszystkie najważniejsze wzory fizyczne.

 • Polish - English offline dict

  Polish-English offline dict to niezwykle prosty w obludze słownik polsko - angielski, który nie wykorzystuje połączenia z internetem do wyszukiwania słów. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: How to Draw - Easy Lessons 3.6 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ