Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Translate - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 286

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Translate - Mobile

Tłumacz Google to potężne i co ważne, darmowe narzędzie, które umożliwi Ci przetłumaczenie pojedynczych słów oraz całych fraz na aż 65 różnych języków. Po zainstalowaniu tej aplikacji możesz przestać się martwić, że nie pamiętasz jakiegoś słowa w obcym języku. Ponadto oferuje ona między innymi tłumaczenie słów ze zdjęć, możliwość fonetycznego odsłuchiwania słów w danym języku, zaznaczanie ulubionych tłumaczeń, wyświetlanie dodatkowych wyników dla danego słowa.

Podobne Edukacja

 • Encyklopedia PL

  Encyklopedia PL - to kilka tysięcy stron opisów, zdjęć i pojęć zamknięte w niewielkim urządzeniu mobilnym, które mamy zawsze przy sobie.

 • Słownik Ortograficzny

  Słownik Ortograficzny przydaje się w wielu sytuacjach. Niestety nie zawsze mamy możliwość zabrania go ze sobą. Teraz dzięki aplikacji mobilnej Słownik Ortograficzny już nigdy nie będziemy mieć tego problemu!

 • Pianist HD

  Pianist HD to świetnej jakości, darmowa aplikacja, która w kilka sekund zmieni Twój smartfon w profesjonalny instrument muzyczny! Teraz możesz mieć pianiono praktycznie wszędzie!

 • Angielski – Ucz się i rozmawiaj

  Angielski – Ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze i przydatna aplikacja, która pomoże nam nauczyć się podstawowych angielskich zwrotów i pozwoli bez problemu komunikować się w tym właśnie języku.

 • Słownik synonimów

  Słownik synonimów dla urządzeń mobilnych z systemem Android wzbogaci nasze słownictwo i pozwoli znaleźć najbardziej pasujące słowo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Translate - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ