Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Francuski -Ucz się i rozmawiaj 2.0 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Fasoft LTD
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2013
Rozmiar: 6.8 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 397

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Francuski -Ucz się i rozmawiaj 2.0 - Mobile

Nauka języków obcych nie zawsze przychodzi z łatwością. Czasem musimy poświęcić kilka godzin dziennie, by dobrze opanować wymowę czy słownictwo. Teraz, aby jeszcze skuteczniej móc uczyć się języków możemy skorzystać z przeznaczonych do tego aplikacji mobilnych! Jedną z nich jest darmowy program Francuski -Ucz się i rozmawiaj. Dzięki niemu możemy poznawać nowe słowa oraz przyswajać zasady gramatyki wszędzie tam, gdzie jesteśmy, wystarczy, że mamy ze sobą smartfon lub tablet z systemem Android. Prezentowana aplikacja oferuje między innymi: - nagrania audio z rozmów z rodowitymi Francuzami, - łącznie do wyboru 127 kategorii oraz grup tematycznych, - słownik francusko-polski/polsko-francuski, - zbiór praktycznych rozmówek mogących przydać się w życiu codziennym, - wyszukiwarka słów i zwrotów, - trener poprawnej wymowy. Wymagania systemowe: Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Edukacja

 • Streszczenia.pl

  Do tej pory, aby móc skorzystać ze streszczeń lektur szkolnych musieliśmy odwiedzać księgarnie lub przeszukiwać dziesiątki mniej lub bardziej wiarygodnych stron internetowych. Często bezskutecznie. Teraz to zbędne! Z pomocą wszystkim uczniom przychodzi bowiem aplikacja mobilna Streszczenia.pl.

 • Karta wzorów - fizyka

  Karta wzorów - fizyka to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o maturzystach oraz wszystkich uczniach liceum, którzy chcą mieć przy sobie wszystkie najważniejsze wzory fizyczne.

 • Pianist HD

  Pianist HD to świetnej jakości, darmowa aplikacja, która w kilka sekund zmieni Twój smartfon w profesjonalny instrument muzyczny! Teraz możesz mieć pianiono praktycznie wszędzie!

 • Słownik synonimów

  Słownik synonimów dla urządzeń mobilnych z systemem Android wzbogaci nasze słownictwo i pozwoli znaleźć najbardziej pasujące słowo.

 • Ling.pl Mobile

  Ling.pl Mobile to aplikacja, która jest zbiorem kilku słowników najpopularniejszych języków. Zawiera mnóstwo przydatnych zwrotów oraz słownictwo specjalistyczne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Francuski -Ucz się i rozmawiaj 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ