Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Angielski – Ucz się i rozmawiaj 1.51 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Fasoft LTD
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
Data modyfikacji: 08.10.2013
Rozmiar: 7.7 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 350

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Angielski – Ucz się i rozmawiaj 1.51 - Mobile

Program, dzięki któremu szybko i bez wysiłku zaczniesz rozmawiać po angielsku.
Szczególną uwagę zwrócono w nim na najważniejszą sprawność językową - umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów w języku angielskim.
Zastosowana w programie innowacyjna metoda komunikacji pozwala szybko pozbyć się bariery w mówieniu i sprawnie wyrażać w codziennych sytuacjach.

Podobne Edukacja

 • Pianist HD

  Pianist HD to świetnej jakości, darmowa aplikacja, która w kilka sekund zmieni Twój smartfon w profesjonalny instrument muzyczny! Teraz możesz mieć pianiono praktycznie wszędzie!

 • Słownik synonimów

  Słownik synonimów dla urządzeń mobilnych z systemem Android wzbogaci nasze słownictwo i pozwoli znaleźć najbardziej pasujące słowo.

 • How to Draw - Easy Lessons

  How to Draw - Easy Lessons to aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która w przyjemny sposób wprowadzi nas w świat rysunku i podpowie w jaki sposób tworzyć świetne grafiki!

 • Francuski -Ucz się i rozmawiaj

  Francuski - ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w nauce języka francuskiego.

 • Polish - English offline dict

  Polish-English offline dict to niezwykle prosty w obludze słownik polsko - angielski, który nie wykorzystuje połączenia z internetem do wyszukiwania słów. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Angielski – Ucz się i rozmawiaj 1.51 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ