Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

World Map - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: sigseg, llc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2014
Rozmiar: 5.8 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 68

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis World Map - Mobile

World Map to niezwykle prosta i jednocześnie bardzo przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Całość może okazać się doskonałą pomocą naukową szczególnie w czasie lekcji geografii. World Map to niejako kieszonkowy globus. Program ten przedstawia bowiem dokładną mapę całego świata. Ta zaś pochodzi ze znanego serwisu internetowego Wikipedia, wiec możemy mieć pewność, że nie zawiera błędów oraz różnego rodzaju przekłamań.

Pomimo braku polskiego menu, aplikacja World Map jest niezwykle prosta w obsłudze. Wystarczy ją uruchomić i nawigować poprzez przesuwanie palcem po ekranie. Całość ma także możliwość przybliżania i oddalania widoku. Dokładna rozdzielczość mapy to aż 96 megapikseli. Daje nam to ogromną dokładność w odwzorowaniu. Co ważne, World Map działa całkowicie offline. Nie musimy więc mieć aktywnego połączenia z Internetem, by móc w pełni korzystać z możliwości programu.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.

Podobne Edukacja

 • Francuski -Ucz się i rozmawiaj

  Francuski - ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w nauce języka francuskiego.

 • Karta wzorów - fizyka

  Karta wzorów - fizyka to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o maturzystach oraz wszystkich uczniach liceum, którzy chcą mieć przy sobie wszystkie najważniejsze wzory fizyczne.

 • How to Draw - Easy Lessons

  How to Draw - Easy Lessons to aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która w przyjemny sposób wprowadzi nas w świat rysunku i podpowie w jaki sposób tworzyć świetne grafiki!

 • Słownik Ortograficzny

  Słownik Ortograficzny przydaje się w wielu sytuacjach. Niestety nie zawsze mamy możliwość zabrania go ze sobą. Teraz dzięki aplikacji mobilnej Słownik Ortograficzny już nigdy nie będziemy mieć tego problemu!

 • Zadane.pl

  Zadane.pl to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android stworzona specjalnie z myślą o uczniach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: World Map - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ