Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Encyklopedia PL - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: PM.J
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 0.7 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 94

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Encyklopedia PL - Mobile

Tysiące nieznanych nam pojęć, dokładne wyjaśnienie różnych zjawisk, opisy, ilustracje, przykłady - tego typu dane zawierają opasłe tomy popularnych encyklopedii. Dziś często w celu zasięgnięcia informacji na dany temat zamiast do nich, sięgamy do Internetu. Niemniej jednak nie zawsze mamy możliwość skorzystania z sieci. Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna Encyklopedia PL - to kilka tysięcy stron opisów, zdjęć i pojęć zamknięte w niewielkim urządzeniu mobilnym, które mamy zawsze przy sobie.

Całość została tak zaprojektowana, by można z niej było komfortowo korzystać na niewielkim ekranie dotykowym większości smartfonów. Twórcy Encyklopedia PL zapewniają, że zawarte tam treści oparte są na tych, które znajdziemy w najpopularniejszych wydawnictwach PWN. Dzięki prostemu i intuicyjnemu menu korzystanie z aplikacji jest niezwykle wygodne. Całość nie zajmuje przy tym wiele miejsca w pamięci urządzenia i nie spowalnia pracy systemu operacyjnego. Encyklopedia PL to łącznie ponad 5 tysięcy haseł, zdjęć oraz table. Co więcej, prezentowana aplikacja jest na bieżąco aktualizowane o nowe rekordy.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Edukacja

 • Słownik Ortograficzny

  Słownik Ortograficzny przydaje się w wielu sytuacjach. Niestety nie zawsze mamy możliwość zabrania go ze sobą. Teraz dzięki aplikacji mobilnej Słownik Ortograficzny już nigdy nie będziemy mieć tego problemu!

 • How to Draw - Easy Lessons

  How to Draw - Easy Lessons to aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która w przyjemny sposób wprowadzi nas w świat rysunku i podpowie w jaki sposób tworzyć świetne grafiki!

 • Karta wzorów - fizyka

  Karta wzorów - fizyka to aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o maturzystach oraz wszystkich uczniach liceum, którzy chcą mieć przy sobie wszystkie najważniejsze wzory fizyczne.

 • Zadane.pl

  Zadane.pl to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android stworzona specjalnie z myślą o uczniach.

 • Plan zajęć / lekcji

  Tradycyjny, papierowo plan lekcji to już niemal prehistoria. Jego miejsce często zastępują elektroniczne odpowiedniki. Jednym z godnych polecenia jest aplikacja Plan zajęć / lekcji, która powstała specjalnie z myślą o uczniach oraz studentach posiadających urządzenia systemem operacyjnym Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Encyklopedia PL - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ