Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Szukaj pracy 1.7 - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Indeed Jobs
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 93

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Szukaj pracy 1.7 - Mobile

szukajpracy1_1Indeed to jeden z największych portali internetowych z ofertami pracy. Teraz nie musisz siedzieć przed komputerem, by wyszukiwać posady odpowiadającej Twoim kwalifikacją. Wystarczy pobrać aplikację Szukaj Pracy stworzoną właśnie przez firmę Indeed Jobs.

Program przeznaczony jest dla posiadaczy urządzeń mobilnych (smartfony i tablety) z systemem operacyjnym Android. Dzięki Szukaj Pracy użytkownik ma dostęp do milionów wakatów oraz tysięcy firm na całym świecie. Wystarczy miec przy sobie smartfon lub tablet!

Najważniejsze zalety prezentowanej aplikacji to:
- bardzo prosta obsługa i intuicyjne menu,
- filtr pozwalający wybrać opcję "zastosuj z telefonu" lub "Zastosuj z tabletu",
- historia wyszukiwań,
- wyświetlanie wszystkich nowych ofert od momentu ostatniego wyszukiwania,
- możliwość zapisu lub wysłanie poprzez e-mail najciekawszych, znalezionych ofert,
- oferty pracy z ponad 50 krajach w 26 różnych językach.

Wymagania systemowe:
W zależności o rodzaju urządzenia.

Podobne Biuro i firma

 • Olive Office Premium

  Olive Office Premium to darmowy, zaawansowany pakiet aplikacji biurowych dla systemu Android. Umożliwia przeglądanie i edycję plików w formacie doc/docx, xls/xlsx oraz ppt/pptx.

 • Quick notes

  Quick notes to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Jeśli zdarza Ci się czegoś zapomnieć, warto to zapisać!

 • Facebook Pages Manager

  Facebook Pages Manager to przydatna i prosta w obsłudze aplikacja służąca do zarządzania firmowymi stronami i fanpage'ami na Facebooku.

 • Fast notepad

  Robienie krótkich notatek bywa niezwykle przydatne w życiu codziennym. Zdarza się, że szybko musimy zapisać adres, numer telefonu czy chociażby zrobić krótką listę zakupów.

 • PDF Scanner:Document Scan+ OCR

  PDF Scanner:Document Scan+ OCR to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która może okazać się przydatna zarówno w domu, jak i w pracy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Szukaj pracy 1.7 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ