Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QRCode Reader - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Scan, Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 3.0 MB
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 720

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QRCode Reader - Mobile

QRCode Reader to darmowe narzędzie umożliwiające odczytywanie kodów QR dotychczas popularnych w telefonach Nokia. Aplikacja działa dodatkowo w trybie generatora obrazków QR a więc dzięki niej możemy zapisać wiele zaszyfrowanych informacji takich jak linki, nr telefonów, adresy itp. W internecie można spotkać generatory umożliwiające tworzenie zaszyfrowanej informacji.

Podobne Biuro i firma

 • AndroZip File Manager

  AndroZip File Manager od studia AVG Labs odpowiedzialnego również za stworzenie popularnego programu antywirusowego to nie tylko kolejny menadżer plików dla systemu Windows.

 • PDF Scanner:Document Scan+ OCR

  PDF Scanner:Document Scan+ OCR to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która może okazać się przydatna zarówno w domu, jak i w pracy.

 • Fast notepad

  Robienie krótkich notatek bywa niezwykle przydatne w życiu codziennym. Zdarza się, że szybko musimy zapisać adres, numer telefonu czy chociażby zrobić krótką listę zakupów.

 • Olive Office Premium

  Olive Office Premium to darmowy, zaawansowany pakiet aplikacji biurowych dla systemu Android. Umożliwia przeglądanie i edycję plików w formacie doc/docx, xls/xlsx oraz ppt/pptx.

 • Szukaj pracy

  Szukaj pracy to świetna aplikacja, która pomoże odnaleźć Ci upragnione stanowisko. Teraz możesz przeglądać oferty pracy praktycznie wszędzie - wystarczy mieć przy sobie smartfona z systemem Android!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QRCode Reader - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ