Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Olive Office Premium 1.0 - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: OlivePhone
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 159

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Olive Office Premium 1.0 - Mobile

OliveOfficePremium to świetny pakiet mobilny, który pozwoli zabrać biuro tam, gdzie tylko chcemy! Program współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i jest całkowicie darmowy. Dzięki niemy mamy możliwość wyświetlania i edycji dokumentów w formacie Microsoft Word (doc i docx), Excel (xls i xlsx) oraz PowerPoint (ppt i pptx). Nie zabrakło także funkcji wyświetlania popularnych dokumentów pdf. Juz teraz dzięki OliveOfficePremium nie musimy zabierać ze sobą ciężkiego laptopa, by móc zaprezentować lub wyedytować ważne dokumenty.

Prezentowana aplikacja pozwala między innymi na:
- tworzenie, edytowanie i przeglądanie dokumentów w formacie doc/docx,
- dostęp do wszystkich podstawowych opcji edycji, które znajdziemy w produkcie Microsoftu,
- edytowanie tekstów w tabelkach,
- możliwość dodawania zdjęć,
- kopiowanie i zapisywanie dokumentów (Save/SaveAs),
- zoom,

Dla dokumentów xls/xlsx:
- tworzenie i edytowanie dokumentów w formacie xls/xlsx,
- edycja pojedynczych komórek,
- podstawowe narzędzia dostępne w produkcie Microsoftu,
- kopiowanie i zapisywanie (Save/SaveAs),
- zoom,
- dodawanie i kasowanie pojedynczych kolumn,
- zmiana formatowania komórek.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 i nowszej.

Podobne Biuro i firma

 • Paliwo i Koszty

  Jeśli posiadasz kilka aut w rodzinie lub prowadzisz firmę, w której znajduje się flota aut to bardzo przydatna może okazać się aplikacja mobilna o nazwie Paliwo i Koszty.

 • Kingsoft Office

  Kingsoft Office to w pełni darmo, oferujacy szereg opcji edycji pakiet biurowy stworzony specjalnie dla urzadzeń z systemem Android. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • AndroZip File Manager

  AndroZip File Manager od studia AVG Labs odpowiedzialnego również za stworzenie popularnego programu antywirusowego to nie tylko kolejny menadżer plików dla systemu Windows.

 • Polskie numery

  Dzięki aplikacji Polskie numery, użytkownicy urządzeń z systemem Android będą mogli w błyskawiczny sposób zweryfikować kilka ważnych oznaczeń numerycznych z dowolnego kraju Unii Europejskiej.

 • Quick notes

  Quick notes to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Jeśli zdarza Ci się czegoś zapomnieć, warto to zapisać!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Olive Office Premium 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ