Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OfficeSuite Professional 7 - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Mobisystems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.04.2013
Data modyfikacji: 11.04.2013
Rozmiar:
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 97

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis OfficeSuite Professional 7 - Mobile

OfficeSuite Professional na platformy Android to pakiet aplikacji biurowych służących do tworzenia, edytowania oraz podglądu dokumentów popularnych edytorów takich MS Word (DOC, DOCX, DOCM, RTF, TXT, LOG), Excel (XLS, XLSX, XLSM, CSV), Power Point a także PDF. OfficeSuite Professional pozwala Użytkownikom na tworzenie i edytowanie dokumentów w aplikacjach MS Word oraz Excel natomiast podgląd dokumentów PDF oraz Power Point. Pakiet zawiera w sobie także przeglądarkę plików dzięki, której łatwo odnajdziesz dokumenty. Producent udostępnia wersję Trial - koszt licencji to 14,99$.

Podobne Biuro i firma

 • Quick notes

  Quick notes to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Jeśli zdarza Ci się czegoś zapomnieć, warto to zapisać!

 • Olive Office Premium

  Olive Office Premium to darmowy, zaawansowany pakiet aplikacji biurowych dla systemu Android. Umożliwia przeglądanie i edycję plików w formacie doc/docx, xls/xlsx oraz ppt/pptx.

 • PDF Scanner FREE

  PDF Scanner FREE to innowacyjna aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, która może być bardzo przydatna zarówno w biznesie, jak również w życiu codziennym.

 • ColorNote Notepad

  ColorNote Notepad to niezwykle przydatna w życiu codziennym aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Pozwala ona na szybkie sporządzanie różnego rodzaju notatek.

 • AndroZip File Manager

  AndroZip File Manager od studia AVG Labs odpowiedzialnego również za stworzenie popularnego programu antywirusowego to nie tylko kolejny menadżer plików dla systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OfficeSuite Professional 7 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ