Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aplikacja mobilna KRD BIG SA - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Krajowy Rejestr Długów BIG S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.08.2014
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 46

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Aplikacja mobilna KRD BIG SA - Mobile

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś zweryfikować swoich kontrahentów w Krajowym Rejestrze Długów lub po prostu jesteś ciekaw wypłacalności danego przedsiębiorstwa to z pomocą przychodzi Aplikacja mobilna KRD BIG SA. Koniec ze składaniem pisemnych wniosków lub koniecznością spędzania długich godzin przed ekranem komputera. Teraz bazę danych Krajowego Rejestru Długów możesz mieć zawsze przy sobie. Ta darmowa aplikacja pozwoli między innymi na weryfikację wypłacalności firm, uruchomienie monitorowania wybranych przez nas numerów NIP, jak również sprawdzenie o to, kto pytał o naszą firmę w Krajowym Rejestrze Długów.

Poniżej znajdziecie pozostałe funkcjonalności tego niezwykle przydatnego narzędzia:

- możliwość weryfikacji przyszłych kontrahentów biznesowych,
- sprawdzanie wypłacalności dotychczasowych partnerów,
- możliwość aktywowania monitoringu dotyczącego wiarygodności dowolnej firmy po jej numerze NIP,
- możliwość sprawdzenia kto do tej pory weryfikował naszą działalność,
- funkcja odpowiedzialna za wystawianie Certyfikatu Rzetelności dla naszych kontrahentów lub potencjalnych klientów.
Cały proces sprawdzania danej firmy zamyka się jedynie w trzech prostych krokach. Menu aplikacji jest do tego niezwykle proste w obsłudze, wiec nikt nie powinien mieć z nim problemu.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Biuro i firma

 • PDF Scanner FREE

  PDF Scanner FREE to innowacyjna aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, która może być bardzo przydatna zarówno w biznesie, jak również w życiu codziennym.

 • Paliwo i Koszty

  Jeśli posiadasz kilka aut w rodzinie lub prowadzisz firmę, w której znajduje się flota aut to bardzo przydatna może okazać się aplikacja mobilna o nazwie Paliwo i Koszty.

 • Polskie numery

  Dzięki aplikacji Polskie numery, użytkownicy urządzeń z systemem Android będą mogli w błyskawiczny sposób zweryfikować kilka ważnych oznaczeń numerycznych z dowolnego kraju Unii Europejskiej.

 • Olive Office Premium

  Olive Office Premium to darmowy, zaawansowany pakiet aplikacji biurowych dla systemu Android. Umożliwia przeglądanie i edycję plików w formacie doc/docx, xls/xlsx oraz ppt/pptx.

 • Quick notes

  Quick notes to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Jeśli zdarza Ci się czegoś zapomnieć, warto to zapisać!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aplikacja mobilna KRD BIG SA - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ