Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kingsoft Office 5.5 - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Kingsoft Office Software Corporation Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2013
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 156

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kingsoft Office 5.5 - Mobile

ko1Smartfony i tablety z systemem Android to nie tylko świetna urzadzenia multimedialne służące do rozrywki. Dzięki nim każdy biznesmen może mieć swoje biuro zawsze przy sobie. To przede wszystkim ze względu na mnóstwo dostępnych aplikacji biurowych i biznesowych, które w dużej mierze są darmowe. Jedną z nich, bez wątpienia wartą polecenia jest Kingsoft Office.

Ten w pełni darmowy i wszechstronny pakiet oprogramowania biurowego przyda się nie tylko w pracy, ale również w codziennym użytkowaniu. Co więcej jest on kompatybilny z Androidem 2.1 i nowszymi w związku z czym nawet użytkownicy starszych modeli smartfonów będą mogli z niego skorzystać. Dzięki zaimplementowanemu intuicyjnemu menu obsługa aplikacji staje się dziecinnie prosta. UI zostało tak skonstruowane, że bez problemu może współpracować zarówno z dużymi ekranami, w które wyposażone są tablety, jak i z mniejszymi, dostępnymi w smartfonach.

Poniżej możecie znaleźć najważniejsze funkcjonalności pakietu Kingsoft Office:
- ogromne możliwości edycji dokumentów,
- niewielki rozmiar - program zajmuje mało pamięci i nie obciąża systemu,
- wsparcie dla 23 różnych formatów dokumentów, włączając w to: DOC/DOCX/TXT/XLS/XLSX/PPT/PPTX/PDF,
- wbudowany menadżer plików, który automatycznie organizuje wszystkie nasze dokumenty,
- synchronizacja ze skrzynką mailową,
- współpraca z najpopularniejszymi dyskami w chmurze: Google Drive, Dropbox, Box.net i inne,

Nie zabraknie także opcji, która pozwala na drukowanie edytowanych dokumentów czy konwertowanie ich do innych formatów.

Podobne Biuro i firma

 • Facebook Pages Manager

  Facebook Pages Manager to przydatna i prosta w obsłudze aplikacja służąca do zarządzania firmowymi stronami i fanpage'ami na Facebooku.

 • Aplikacja mobilna KRD BIG SA

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś zweryfikować swoich kontrahentów w Krajowym Rejestrze Długów lub po prostu jesteś ciekaw wypłacalności danego przedsiębiorstwa to z pomocą przychodzi Aplikacja mobilna KRD BIG SA.

 • Olive Office Premium

  Olive Office Premium to darmowy, zaawansowany pakiet aplikacji biurowych dla systemu Android. Umożliwia przeglądanie i edycję plików w formacie doc/docx, xls/xlsx oraz ppt/pptx.

 • Polskie numery

  Dzięki aplikacji Polskie numery, użytkownicy urządzeń z systemem Android będą mogli w błyskawiczny sposób zweryfikować kilka ważnych oznaczeń numerycznych z dowolnego kraju Unii Europejskiej.

 • Paliwo i Koszty

  Jeśli posiadasz kilka aut w rodzinie lub prowadzisz firmę, w której znajduje się flota aut to bardzo przydatna może okazać się aplikacja mobilna o nazwie Paliwo i Koszty.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kingsoft Office 5.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ