Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fast notepad - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: IGOR
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.01.2014
Rozmiar: 0.4 MB
System operacyjny: Android 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 51

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fast notepad - Mobile

Robienie krótkich notatek bywa niezwykle przydatne w życiu codziennym. Zdarza się, że szybko musimy zapisać adres, numer telefonu czy chociażby zrobić krótką listę zakupów. Niestety nie zawsze mamy przy sobie notes oraz długopis. Co wtedy? Tutaj z pomocą przychodzi niezwykle prosta w obsłudze i zajmująca niewiele miejsca (zaledwie 0.4 MB) aplikacja mobilna o nazwie Fast notepad.

Stworzona została z myślą o użytkownikach smartfonów oraz tabletów z systemem operacyjnym Android. Narzędzie to działa na podobnej zasadzie do Notepad'a dostępnego w systemie Windows. Funkcje edycji zostały ograniczone do minimum. Całość uruchamiana jest za pośrednictwem jednego kliknięcia i dosłownie po ułamku sekundy gotowa do użycia. Po stworzeniu notatki, ta automatycznie zostaje zapisana w pamięci urządzenia. Użytkownik może do niej wrócić w każdej chwili. Pomimo braku polskiego menu, całość jest banalna w użyciu.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Podobne Biuro i firma

 • Olive Office Premium

  Olive Office Premium to darmowy, zaawansowany pakiet aplikacji biurowych dla systemu Android. Umożliwia przeglądanie i edycję plików w formacie doc/docx, xls/xlsx oraz ppt/pptx.

 • Quick notes

  Quick notes to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Jeśli zdarza Ci się czegoś zapomnieć, warto to zapisać!

 • Kingsoft Office

  Kingsoft Office to w pełni darmo, oferujacy szereg opcji edycji pakiet biurowy stworzony specjalnie dla urzadzeń z systemem Android. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • PDF Scanner FREE

  PDF Scanner FREE to innowacyjna aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, która może być bardzo przydatna zarówno w biznesie, jak również w życiu codziennym.

 • ColorNote Notepad

  ColorNote Notepad to niezwykle przydatna w życiu codziennym aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Pozwala ona na szybkie sporządzanie różnego rodzaju notatek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fast notepad - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ