Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Facebook Pages Manager 1.4 - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Facebook
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 74

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Facebook Pages Manager 1.4 - Mobile

fbman1Facebook Pages Manager to świetna i niezwykle pomocna aplikacja dla tych, którzy posiadają kilka firmowych fanpage'ów i chcą nimi w prosty sposób zarządzać z poziomu urządzenia mobilnego z systemem Android.

Program pozwala administratorom między innymi na łączenie się z daną grupą docelową i monitorowanie aktywności użytkowników na kilku stronach jednocześnie.

Facebook Pages Manager to także:
- możliwość publikowania komentarzy, nowych zdarzeń oraz zdjęć w imieniu administrowanych stron,
- sprawdzanie poczty (wiadomości prywatne) dla danej strony i odpowiadanie na nie,
- natychmiastowe powiadomienia o nowych aktywnościach na zarządzanych stronach,
- możliwość promowania postów w celu zwiększenia grona fanów strony,
- zmiana zdjęcia profilowego,
- dodawanie albumów oraz zdjęć,
- możliwość planowania dokładnej daty dodania danego zdarzenia.

Facebook Pages Manager to nieodłączne narzędzie każdego, aktywnego pracownika sektora Social Media.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 i wyższej.

Podobne Biuro i firma

 • Paliwo i Koszty

  Jeśli posiadasz kilka aut w rodzinie lub prowadzisz firmę, w której znajduje się flota aut to bardzo przydatna może okazać się aplikacja mobilna o nazwie Paliwo i Koszty.

 • Kingsoft Office

  Kingsoft Office to w pełni darmo, oferujacy szereg opcji edycji pakiet biurowy stworzony specjalnie dla urzadzeń z systemem Android. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Quick notes

  Quick notes to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Jeśli zdarza Ci się czegoś zapomnieć, warto to zapisać!

 • ColorNote Notepad

  ColorNote Notepad to niezwykle przydatna w życiu codziennym aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Pozwala ona na szybkie sporządzanie różnego rodzaju notatek.

 • Olive Office Premium

  Olive Office Premium to darmowy, zaawansowany pakiet aplikacji biurowych dla systemu Android. Umożliwia przeglądanie i edycję plików w formacie doc/docx, xls/xlsx oraz ppt/pptx.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Facebook Pages Manager 1.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ