Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ColorNote Notepad - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Notes
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 69

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ColorNote Notepad - Mobile

ColorNote Notepad to niezwykle przydatna w życiu codziennym aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Pozwala ona na szybkie sporządzanie różnego rodzaju notatek, segregowanie ich, a w późniejszym czasie wyszukiwanie potrzebnych treści. Doskonale sprawdzi się jako narzędzie do tworzenia listy zakupów, zapisywania danych kontaktowych, nazw firm, listy rzeczy do zrobienia, itd. Całość, dzięki przejrzystemu i przede wszystkim intuicyjnemu menu jest banalna w obsłudze.

Poniżej znajduje się lista podstawowych funkcjonalności ColorNote Notepad:

- przydatny widżet, który możemy umieścić na pulpicie,
- przyklejane, kolorowe "karteczki" pozwalające na natychmiastowy dostęp do najważniejszych notatek,
- możliwość organizacji sporządzonych notatek według kolorów,
- wyszukiwarka,
- dostęp do gotowych wzorów listy rzeczy do zrobienia, listy zakupów, itd,
- możliwość tworzenia kopii zapasowych online,
- funkcja alarmu-przypomnienia,
- przesyłanie notatek poprzez SMS lub serwis Twitter,
- logowanie przez Facebooka.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od urządzenia.

Podobne Biuro i firma

 • PDF Scanner FREE

  PDF Scanner FREE to innowacyjna aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, która może być bardzo przydatna zarówno w biznesie, jak również w życiu codziennym.

 • AndroZip File Manager

  AndroZip File Manager od studia AVG Labs odpowiedzialnego również za stworzenie popularnego programu antywirusowego to nie tylko kolejny menadżer plików dla systemu Windows.

 • PDF Scanner:Document Scan+ OCR

  PDF Scanner:Document Scan+ OCR to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która może okazać się przydatna zarówno w domu, jak i w pracy.

 • Quick notes

  Quick notes to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Jeśli zdarza Ci się czegoś zapomnieć, warto to zapisać!

 • Fast notepad

  Robienie krótkich notatek bywa niezwykle przydatne w życiu codziennym. Zdarza się, że szybko musimy zapisać adres, numer telefonu czy chociażby zrobić krótką listę zakupów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ColorNote Notepad - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ