Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Reader 10.0.2 - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Adobe Systems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.03.2011
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread
Liczba pobrań: 3470

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Reader 10.0.2 - Mobile

Adobe Systems, znany i ceniony na całymświecie twórca aplikacji Adobe Reader służącej do przeglądania popularnych dokumentów w formacie PDF (ang. Portable Document Format – przenośny format dokumentu) prezentuje odmianę aplikacji w wersji mobile.Adobe Reader na platformę Android zachowuje jakość i możliwości plików Adobe PDF poprzez dostosowanie ich do przeglądania na mniejszych ekranach z zachowaniem ich dotychczasowej pełnej zawartości. Na platformę Android istnieje wiele aplikacji pozwalających odczytywać popularne pliki PDF, jednak Adobe Reader zdecydowanie jest liderem. Aplikacja jest prosta w użyciu, posiada opcję przeszukiwania tekstu, obsługuje hasła i zabezpieczenia dokumentów, ponadto w Adobe Reader na nie zabrakło oczywiście podstawowych funkcji obsługi dokumentów takich jak zaznacz, wytnij oraz wklej.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli nie zainstalowałeś SDK Android to program umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera w programie lokalizujemy plik *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe.

Podobne Biuro i firma

 • Polskie numery

  Dzięki aplikacji Polskie numery, użytkownicy urządzeń z systemem Android będą mogli w błyskawiczny sposób zweryfikować kilka ważnych oznaczeń numerycznych z dowolnego kraju Unii Europejskiej.

 • Fast notepad

  Robienie krótkich notatek bywa niezwykle przydatne w życiu codziennym. Zdarza się, że szybko musimy zapisać adres, numer telefonu czy chociażby zrobić krótką listę zakupów.

 • Aplikacja mobilna KRD BIG SA

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś zweryfikować swoich kontrahentów w Krajowym Rejestrze Długów lub po prostu jesteś ciekaw wypłacalności danego przedsiębiorstwa to z pomocą przychodzi Aplikacja mobilna KRD BIG SA.

 • Facebook Pages Manager

  Facebook Pages Manager to przydatna i prosta w obsłudze aplikacja służąca do zarządzania firmowymi stronami i fanpage'ami na Facebooku.

 • ColorNote Notepad

  ColorNote Notepad to niezwykle przydatna w życiu codziennym aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Pozwala ona na szybkie sporządzanie różnego rodzaju notatek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Reader 10.0.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ