Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quick notes - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: HALBERT
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2014
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 33

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Quick notes - Mobile

Quick notes to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Jeśli zdarza Ci się czegoś zapomnieć, warto to zapisać! Niestety nie zawsze mamy pod ręką notes i długopis. Tutaj z pomocą przychodzi Quick notes. Aplikacja ta pozwala na szybkie sporządzanie notatek w pamięci naszego smartfona. Te możemy przypinać do ekranu głównego tak, by zawsze były pod ręką. Co więcej całość umożliwia ustawianie przypomnień dotyczących danej notatki.

Do podstawowych funkcjonalności Quick notes należą:

- możliwość eksportowania notatek na kartę pamięci SD,
- szybkie dzielenie się notatkami poprzez portale społecznościowe (Facebook, Twitter i inne),
- opcja tworzenia backupów online,
- tworzenie skrótów ekranowych i "wyciąganie" najważniejszych notatek na pulpit w postaci przyklejanych karteczek,
- kilka różnych wzorów notatek (lista rzeczy do zrobienia, check lista, lista zakupów, itp),
- wyszukiwarka,
- możliwość segregowania notatek ze względy na kategorie.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.

Podobne Biuro i firma

 • Olive Office Premium

  Olive Office Premium to darmowy, zaawansowany pakiet aplikacji biurowych dla systemu Android. Umożliwia przeglądanie i edycję plików w formacie doc/docx, xls/xlsx oraz ppt/pptx.

 • PDF Scanner FREE

  PDF Scanner FREE to innowacyjna aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, która może być bardzo przydatna zarówno w biznesie, jak również w życiu codziennym.

 • AndroZip File Manager

  AndroZip File Manager od studia AVG Labs odpowiedzialnego również za stworzenie popularnego programu antywirusowego to nie tylko kolejny menadżer plików dla systemu Windows.

 • Paliwo i Koszty

  Jeśli posiadasz kilka aut w rodzinie lub prowadzisz firmę, w której znajduje się flota aut to bardzo przydatna może okazać się aplikacja mobilna o nazwie Paliwo i Koszty.

 • Polskie numery

  Dzięki aplikacji Polskie numery, użytkownicy urządzeń z systemem Android będą mogli w błyskawiczny sposób zweryfikować kilka ważnych oznaczeń numerycznych z dowolnego kraju Unii Europejskiej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quick notes - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ