Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Polskie numery - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Minsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.08.2014
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 51

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Polskie numery - Mobile

Aplikacja mobilna Polskie Numery to niezwykle przydatne narządzie. Sprawdzi się zarówno w życiu codziennym, jak i podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki niej, użytkownicy urządzeń z systemem Android będą mogli w błyskawiczny sposób zweryfikować kilka ważnych oznaczeń numerycznych z dowolnego kraju Unii Europejskiej.

Aplikacja Polskie Numery pozwala na sprawdzenie takich danych, jak:

- numery NIP ze wszystkich krajów członkowskich UE,
- poprawności polskich rachunków bankowych IBAN/NRB,
- numerów identyfikacyjnych PESEL,
- paszportów,
- numerów dowodów osobistych,
- tablice rejestracyjne pojazdów,
- poprawności numerów kart kredytowych i debetowych,
- numerów IMEI urządzeń telekomunikacyjnych (dodatkowo uzyskamy informacje, czy danych smartfon/telefon nie został skradziony lub zagubiony),
- danych statystycznych po numerze REGON.
Warto dodać, że aplikacja nie zajmuje wiele miejsca w pamięci naszego telefonu i może być instalowana nawet na nieco starszych urządzeniach. Aby w pełni korzystać z możliwości Polskich Numerów należy upewnić się, że mamy aktywny dostęp do Internetu.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Podobne Biuro i firma

 • Paliwo i Koszty

  Jeśli posiadasz kilka aut w rodzinie lub prowadzisz firmę, w której znajduje się flota aut to bardzo przydatna może okazać się aplikacja mobilna o nazwie Paliwo i Koszty.

 • Kingsoft Office

  Kingsoft Office to w pełni darmo, oferujacy szereg opcji edycji pakiet biurowy stworzony specjalnie dla urzadzeń z systemem Android. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • PDF Scanner FREE

  PDF Scanner FREE to innowacyjna aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, która może być bardzo przydatna zarówno w biznesie, jak również w życiu codziennym.

 • Aplikacja mobilna KRD BIG SA

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś zweryfikować swoich kontrahentów w Krajowym Rejestrze Długów lub po prostu jesteś ciekaw wypłacalności danego przedsiębiorstwa to z pomocą przychodzi Aplikacja mobilna KRD BIG SA.

 • Szukaj pracy

  Szukaj pracy to świetna aplikacja, która pomoże odnaleźć Ci upragnione stanowisko. Teraz możesz przeglądać oferty pracy praktycznie wszędzie - wystarczy mieć przy sobie smartfona z systemem Android!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Polskie numery - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ