Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paliwo i Koszty - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Maze Mobileapps
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.09.2014
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 60

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Paliwo i Koszty - Mobile

Jeśli posiadasz kilka aut w rodzinie lub prowadzisz firmę, w której znajduje się flota aut to bardzo przydatna może okazać się aplikacja mobilna o nazwie Paliwo i Koszty. Ta bowiem, w niezwykle prosty i intuicyjny sposób pozwoli na dokładne kontrolowanie wydatków związanych z obsługą, serwisowaniem i tankowaniem naszych pojazdów. Dzięki prezentowanej apce możemy śledzić wszystkie koszta dotyczące auta lub motocykla lub jakiegokolwiek innego pojazdu. Całość pozwala na sprawdzanie statystyk oraz planowanie wydatków.

Do podstawowych funkcjonalności programu należą:

- zapisywanie tankowań, serwisów oraz innych wydatków związanych z naszymi pojazdami z możliwością ich późniejszej edycji,
- obsługa kilku pojazdów jednocześnie,
- możliwość generowania statystyk dla spalania, kosztów serwisu,
- eksportowanie danych do plików CSV lub HTML,
- kalendarz planowania wydatków na podstawie przebiegu pojazdu lub daty,
- możliwość generowania wykresów dla: ceny paliwa, miesięcznych kosztów całkowitych, spalania, kosztów rocznych oraz rozkładu kosztów,
- obsługa kilku języków (w tym m.in. polski, angielski, niemiecki, słowacki, czeski, hiszpański i portugalski).


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Biuro i firma

 • Kingsoft Office

  Kingsoft Office to w pełni darmo, oferujacy szereg opcji edycji pakiet biurowy stworzony specjalnie dla urzadzeń z systemem Android. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • PDF Scanner:Document Scan+ OCR

  PDF Scanner:Document Scan+ OCR to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która może okazać się przydatna zarówno w domu, jak i w pracy.

 • Polskie numery

  Dzięki aplikacji Polskie numery, użytkownicy urządzeń z systemem Android będą mogli w błyskawiczny sposób zweryfikować kilka ważnych oznaczeń numerycznych z dowolnego kraju Unii Europejskiej.

 • Olive Office Premium

  Olive Office Premium to darmowy, zaawansowany pakiet aplikacji biurowych dla systemu Android. Umożliwia przeglądanie i edycję plików w formacie doc/docx, xls/xlsx oraz ppt/pptx.

 • Quick notes

  Quick notes to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Jeśli zdarza Ci się czegoś zapomnieć, warto to zapisać!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paliwo i Koszty - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ