Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PDF Scanner:Document Scan+ OCR n/a - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: GRYMALA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2015
Rozmiar: 3.6 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 32

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PDF Scanner:Document Scan+ OCR n/a - Mobile

PDF Scanner:Document Scan+ OCR to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android, która może okazać się przydatna zarówno w domu, jak i w pracy. Jej podstawowa funkcjonalność sprowadza się do skanowania dokumentów i przekształcania ich do popularnego formatu PDF. Warto dodać, że nie mam tutaj żadnych ograniczeń jeśli chodzi o ilość skanowanych stron, rozmiar pliku lub innych. Inteligenty system skanujący pozwala na korekcję skanowanego obszaru, poprawę jakości oraz wyszczególnienie tekstu w skanowanym dokumencie.

Ponadto PDF Scanner:Document Scan+ OCR umożliwia użytkownikowi konwersję plików PDF do JPG w niezwykle prosty sposób. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe. Menu specjalnie przystosowano do niewielkich ekranów dotykowych, przez co całość jest wygodna i prosta w użyciu. Nasze skany możemy dodatkowo przechowywać w chmurze oferowanej przez producenta oprogramowania. Nie zabrakło także funkcji pozwalającej na wydruk zeskanowanych dokumentów bezpośrednio z poziomu aplikacji.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.

Podobne Biuro i firma

 • Polskie numery

  Dzięki aplikacji Polskie numery, użytkownicy urządzeń z systemem Android będą mogli w błyskawiczny sposób zweryfikować kilka ważnych oznaczeń numerycznych z dowolnego kraju Unii Europejskiej.

 • Olive Office Premium

  Olive Office Premium to darmowy, zaawansowany pakiet aplikacji biurowych dla systemu Android. Umożliwia przeglądanie i edycję plików w formacie doc/docx, xls/xlsx oraz ppt/pptx.

 • Fast notepad

  Robienie krótkich notatek bywa niezwykle przydatne w życiu codziennym. Zdarza się, że szybko musimy zapisać adres, numer telefonu czy chociażby zrobić krótką listę zakupów.

 • Aplikacja mobilna KRD BIG SA

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś zweryfikować swoich kontrahentów w Krajowym Rejestrze Długów lub po prostu jesteś ciekaw wypłacalności danego przedsiębiorstwa to z pomocą przychodzi Aplikacja mobilna KRD BIG SA.

 • Paliwo i Koszty

  Jeśli posiadasz kilka aut w rodzinie lub prowadzisz firmę, w której znajduje się flota aut to bardzo przydatna może okazać się aplikacja mobilna o nazwie Paliwo i Koszty.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PDF Scanner:Document Scan+ OCR n/a - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ