Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PDF Scanner FREE - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: GRYMALA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.08.2014
Rozmiar: 16.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 70

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PDF Scanner FREE - Mobile

PDF Scanner FREE to innowacyjna aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, która może być bardzo przydatna zarówno w biznesie, jak również w życiu codziennym. W dużym skrócie - jej działanie sprowadza się do tworzenia profesjonalnych dokumentów PDF z dowolnie zeskanowanych dokumentów papierowych. Jak to działa? Wystarczy, że za pośrednictwem aparatu fotograficznego zainstalowanego w naszym smartfonie zeskanujemy (sfotografujemy) dowolny dokument i w programie PDF Scanner FREE wybierzemy odpowiednią opcję.

Po kilku chwilach na ekranie naszego urządzenia pojawi się wersja PDF przed chwilą sfotografowanego dokumentu papierowego. W ten oto sposób możemy stworzyć bazę danych wizytówek, rachunków, faktur, czy dowolnych dokumentów w postaci plików PDF. Warto dodać, że prezentowana aplikacja psoiada wbudowany prosty edytor graficzny, dzięki któremu możemy skorygować niedociągnięcia powstałe podczas skanowania/fotografowania papierowych dokumentów. Dodatkowo, przekonwertowane dokumenty możemy przesłać e-mailem bezpośrednio z poziomy aplikacji. Szybko, sprawnie i przede wszystkim wygodnie.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.

Podobne Biuro i firma

 • Paliwo i Koszty

  Jeśli posiadasz kilka aut w rodzinie lub prowadzisz firmę, w której znajduje się flota aut to bardzo przydatna może okazać się aplikacja mobilna o nazwie Paliwo i Koszty.

 • Facebook Pages Manager

  Facebook Pages Manager to przydatna i prosta w obsłudze aplikacja służąca do zarządzania firmowymi stronami i fanpage'ami na Facebooku.

 • Polskie numery

  Dzięki aplikacji Polskie numery, użytkownicy urządzeń z systemem Android będą mogli w błyskawiczny sposób zweryfikować kilka ważnych oznaczeń numerycznych z dowolnego kraju Unii Europejskiej.

 • Olive Office Premium

  Olive Office Premium to darmowy, zaawansowany pakiet aplikacji biurowych dla systemu Android. Umożliwia przeglądanie i edycję plików w formacie doc/docx, xls/xlsx oraz ppt/pptx.

 • AndroZip File Manager

  AndroZip File Manager od studia AVG Labs odpowiedzialnego również za stworzenie popularnego programu antywirusowego to nie tylko kolejny menadżer plików dla systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PDF Scanner FREE - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ