Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AndroZip File Manager - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: AVG Labs
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.09.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 106

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AndroZip File Manager - Mobile

AndroZip File Manager od studia AVG Labs odpowiedzialnego również za stworzenie popularnego programu antywirusowego to nie tylko kolejny menadżer plików dla systemu Windows. Dzięki AndroZip File Manager poza możliwością kopiowania, wklejania, usuwania, wyszukiwania, przenoszenia czy organizowania plików multimedialnych, zdjęć oraz dokumentów i folderów, możemy także w prosty sposób pakować je do takich formatów, jak RAR, ZIP, TAR, BZIP2 czy GZIP. Warto dodać, że AndroZip File Manager to jedna z najprostszych w obsłudze aplikacji w swojej kategorii.

Menu zostało specjalnie zoptymalizowane pod niewielkie ekrany dotykowe, a opcje posegregowane w taki sposób, by ich wybór nie budził wątpliwości. Do podstawowych funkcjonalności prezentowanej aplikacji należy także przesyłanie plików za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz szybkie tworzenie kopii zapasowej danych systemu Android w naszym smartfonie lub tablecie. Dla tych, którzy posiadają urządzenia z niewielką ilością pamięci wbudowanej, na pewno przypadnie do gustu informacja, że AndroZip File Manager możemy instalować na zewnętrznej karcie SD.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Biuro i firma

 • PDF Scanner FREE

  PDF Scanner FREE to innowacyjna aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, która może być bardzo przydatna zarówno w biznesie, jak również w życiu codziennym.

 • Szukaj pracy

  Szukaj pracy to świetna aplikacja, która pomoże odnaleźć Ci upragnione stanowisko. Teraz możesz przeglądać oferty pracy praktycznie wszędzie - wystarczy mieć przy sobie smartfona z systemem Android!

 • Kingsoft Office

  Kingsoft Office to w pełni darmo, oferujacy szereg opcji edycji pakiet biurowy stworzony specjalnie dla urzadzeń z systemem Android. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Quick notes

  Quick notes to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Jeśli zdarza Ci się czegoś zapomnieć, warto to zapisać!

 • Aplikacja mobilna KRD BIG SA

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś zweryfikować swoich kontrahentów w Krajowym Rejestrze Długów lub po prostu jesteś ciekaw wypłacalności danego przedsiębiorstwa to z pomocą przychodzi Aplikacja mobilna KRD BIG SA.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AndroZip File Manager - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ