Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sound Meter 1.2 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Borce Trajkovski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.03.2011
Rozmiar: 531 kB
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 1129

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sound Meter 1.2 - Mobile

Sound Meter 1.2 jak sama nazwa wskazuje służy do precyzyjnego pomiaru dźwięku w pomieszczeniu. Aplikacja pracuje na systemach Android pokazując stylowy wskaźnik pomiarowy dźwięku mierzonego w jednostkach dB. Pomiar dokonywany jest w zakresie od 0 do 100 dB. Sound Meter na potrzeby urozmaicenia posiada także możliwość wyboru skórki z pośród 6 dostępnych.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Contacts Manager 1.12

  Contacts Manager 1.12 to ciekawa aplikacja do zarządzania i edycji kontaków w telefonach z systemem Symbian.

 • Weather 1.1.20 (96px)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • KeypadLock 1.00 (S60 3rd)

  KeypadLock to niewielka aplikacja do automatycznego blokowania klawiatury.

 • nPunch 0.01

  Aplikacja nPunch korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sound Meter 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ