Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Droid Overclock 2.1.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: JRummy16
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.03.2011
Rozmiar: 1,2 MB
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 371

Brak

Opis Droid Overclock 2.1.1 - Mobile

Droid Overclock jest kolejną aplikacją stworzoną na platformy Android, która pozwala zmieniać ustawienia taktowania zegara CPU w urządzeniu. Dzięki tej aplikacji użytkownik w zależności od wykonywanych czynności na urządzeniu może albo zwiększyć wydajność podnosząc szybkość taktowania zegara procesora albo obniżyć taktowanie dzięki czemu pobór energii przez procesor pozwala osiągnąć dłuższą pracę baterii. Dodatkowo Droid Overclock pokazuje wiele przydatnych parametrów na temat pracy samego procesora oraz temperatury działania. Cena aplikacji to 2$ do zakupu na Android Market.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli nie zainstalowałeś SDK Android to program umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera w programie lokalizujemy plik *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Spb Pocket Plus 4.0.2

  Jak często producenci starali się usprawniać, poprawiać funkcjonowanie systemów mobilnych, to poprzez stosowanie nakładek, łatek systemowych, rozbudowanych programów zastępujących standardowy interfejs?

 • Best Torch 1.01 (S60 2nd)

  Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.

 • PyS60 (Python) 1.4.4 (Symbian S60 2nd Edition FP2)

  PyS60 jest dodatkiem do systemu Symbian umożliwiającym uruchamianie aplikacji napisanych w języku Python.

 • Art of Positions 3.0.1 (Pocket PC)

  Art of Positions zawiera blisko 100 pozycji z poradników miłosnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Droid Overclock 2.1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ