Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CoPilot Live Premium UK + IRE (Android) 9.1.0.119 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: ALK Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.08.2011
Rozmiar: 17 MB
System operacyjny: Android 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 657

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CoPilot Live Premium UK + IRE (Android) 9.1.0.119 - Mobile

CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android. Ten rozbudowany i prosty w obsłudze system zawiera w sobie wiele popularnych obecnie funkcji ułatwiających poruszanie się po drogach jak np. widok 3D, powiadomienia o przekroczeniu prędkości na danej drodze, powiadomienia o radarach oraz wiele innych. CoPilot Live jest uważana za jedną z najlepszych map na systemy Android - ponieważ nie wiele zajmuje, jest szybka i nie obciąża zbytnio pamięci telefonu a w dodatku jest dokładna. Aby skorzystać z CoPilot Live trzeba zapłacić za licencję. Więcej info na stronie producenta.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Nearby 1.3 (iPhone)

  Nearby to ciekawy program informujący użytkownika o interesujących obiektach , w pobliżu których aktualnie się on znajduje.

 • Psiloc Where I am Symbian OS UIQ 2.00

  Aplikacja pod nazwą Where I am firmy Psiloc to program oparty na miniGPS dzięki któremu można nauczyć telefon co ma robić w zależności od lokalizacji.

 • SpeedCam 4.2

  Aplikacja SpeedCam stworzona na urządzenia z systemem Symbian OS to prosty i nie wielki program, umożliwiający prezentowanie naszego położenia. SpeedCam wykorzystuje moduł GPS do określenia pozycji oraz informuje nas z jaką prędkością się przemieszczamy.

 • GPS Sport Tracker 1.0 Windows Mobile 6 Pro

  GPS Sport Tracker to prosta aplikacja dla ludzi aktywnych, pracująca pod kontrolą systemów Windows Mobile. Program z powodzeniem przyda się wszystkim tym, którzy lubią jazdę na rowerze, bieganie, chodzenie po górach i inne sporty, w których pomocne jest mierzenie dystansu lub wysokości n.p.m.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CoPilot Live Premium UK + IRE (Android) 9.1.0.119 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ