Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CoPilot Live Australia & NZ (Android) 8.2.0.590 - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: ALK Technologies
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 09.08.2011
Rozmiar: 15 MB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 120

Brak

Opis CoPilot Live Australia & NZ (Android) 8.2.0.590 - Mobile

CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android. Ten rozbudowany i prosty w obsłudze system zawiera w sobie wiele popularnych obecnie funkcji ułatwiających poruszanie się po drogach jak np. widok 3D, powiadomienia o przekroczeniu prędkości na danej drodze, powiadomienia o radarach oraz wiele innych. CoPilot Live jest uważana za jedną z najlepszych map na systemy Android - ponieważ nie wiele zajmuje, jest szybka i nie obciąża zbytnio pamięci telefonu a w dodatku jest dokładna. Aby skorzystać z CoPilot Live trzeba zapłacić za licencję. Więcej info na stronie producenta.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Locus Free 1.8.10

  Locus Free jest swoistą przeglądarką map online/offline na platformy Android. Aplikacja ta łączy także w sobie możliwość edycji My maps na kontach Google.

 • GPS Location Lite 1.0

  Użyj swojego telefonu z GPS jako profesjonalnego urządzenia rejestrującego. GPS Location Lite stanowi ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy często podróżują.

 • Metro 5.7.6 (Windows Mobile)

  Dzięki aplikacji Metro stworzonej dla Windows Mobile bez większego problemu będziemy mogli przemieszczać się i planować przejazdy różnymi środkami komunikacji miejskiej w większych miastach.

 • MobileTraveler 1.0 (WM)

  MobileTraveler to prosty program na systemy Windows Mobile do przeglądania map Google bez konieczności aktywnego połączenia z Internetem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CoPilot Live Australia & NZ (Android) 8.2.0.590 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ