Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SetCPU for Root Users 2.1.1a - Mobile

Kategoria: Manager plików, programów
Producent: MichaelHuang
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.03.2011
Rozmiar: 216 kB
System operacyjny: Android 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 1038

Brak

Opis SetCPU for Root Users 2.1.1a - Mobile

SetCPU jest aplikacją stworzoną na platformy Android, która pozwala zmieniać ustawienia taktowania zegara CPU w urządzeniu. Zmiana ustawień taktowania pozwala osiągnąć albo lepszą wydajność jednostki albo większą wydajność baterii obniżając pobór energii przez procesor w chwilach kiedy taka moc nie jest potrzebna. Zmianę szybkości taktowania procesora można np. przypisać do zmiany profilu kiedy telefon jest w stanie uśpienia bądź ładowania, z kolei kiedy np. poziom baterii spadnie poniżej określonej wartości lub kiedy temperatura telefonu jest zbyt wysoka. Istnieje wiele opcji overclockingu oraz underclockingu w programie, które warto wypróbować. Cena aplikacji to 2$ to zakupu na Android Market.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli nie zainstalowałeś SDK Android to program umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera w programie lokalizujemy plik *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe.

Podobne Manager plików, programów

 • FileExtensions

  FileExtensions to praktyczna aplikacja, stworzona na systemy Windows Mobile pozwalająca odczytywać znaczenie najpopularniejszych rozszerzeń i formatów plików.

 • AndMemory 1.2

  AndMemory to prosty w obsłudze i działaniu program służący do optymalizacji pracy systemu na zasadzie przydzielania potrzebnej pamięci. Dzięki AndMemory możemy ręcznie ustawić ilość przydzielanej danym procesom pamięci lub pozwolić aby program wykonywał to zadanie za nas automatycznie.

 • Phone PointUI 1.0.08 QVGA/WQVGA

  Phone PointUI jest aplikacją, która przed użytkownikiem Windows Mobile otwiera nowy interfejs wizualny i funkcjonalny telefonu.

 • VITO ButtonMapper 4.0

  VITO ButtonMapper pozwala przypisać dodatkowe komendy pod wybrane przyciski w urządzeniach Pocket PC.

 • Best TaskMan version 1.00 UIQ

  Dzięki aplikacji Best TaskMan na platformy Symbian OS mamy znacznie większą i bardziej szczegółową kontrolę nad uruchomionymi programami i zdaniami w systemie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SetCPU for Root Users 2.1.1a - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ